Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól nem kell más védekező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól nem kell más védekező eszközt használnunk?

Figyelt kérdés

Már szedtem egy levél fogamzásgátlót, kihagytam 7 napot a menstruációnak, és most megint szedem a gyógyszert 6 napja. Ilyenkor már nem kell mást használnunk, igaz? Miután kihagytam a 7 napot, utána mikortól biztonságos? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

17/L



2014. ápr. 10. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
már az első szemtől az volt..
2014. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem kell cinikusan írni, nem vagyok napi kapcsolatban az anyukámmal, hogy megbeszéljem vele, apukámmal kínos lenne. az orvosnál akkor jártam először, eléggé izgultam és nem nagyon emlékszem arra amit mondott, ezért tettem fel itt a kérdést.
2014. ápr. 10. 18:14
 3/8 BlackSword ***** válasza:

A védekezés eszköze függ a támadó távolságától...


Szárazföldön mindenképpen hasznos lehet az aknamező,

A panzer 2000 lőtávolsága 40 km

2000 méterig jó a mesterlövészpuska

500 méterig a gépkarabély

50 méterig géppisztoly

10 méter körül pisztoly

7 méteren belül a kés

3 méteren belül pedig puszta kézzel...


Ha ez nem jó, akkor ott vannak még a rakéták...

2014. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
latom itt mar csak gyokerek vannak.
2014. ápr. 10. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi volt ebben a cinikus, ne képzelj bele dolgokat. Nem tudod te milyen az, amikor én cinikusan írok :D


am milyet szedsz?

2014. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsi, nekem a .. olyan lenézőnek tűnt. Lyndinette-t szedek, az orvos szerint elég lightos a többihez képest. :)
2014. ápr. 13. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:

elvileg egy hét után is hat ha az első szemet akkor vetted be mikor megjött (a papíron is ez van azt hiszem) de azért az első hónapot ki szokták várni

szóval most már nem kell mást használnotok

2014. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem, ne tűnjön annak. :D


nahh, nincs olyan h lightos... ha már fogamzásgátló, akkor hormonos, ha már hormonos, akkor eleve nem lehet lightos.

2014. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!