Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátó módszerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátó módszerek vannak egy 19 éves lány számára ami nem az óvszer és nem a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 20:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a HASZNOS válaszokat! :)
2009. dec. 20. 22:11
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan használjatok Pharmatexet. Semmi gond vele :) Mivel "kezdők" vagytok spermicid téren, így azt ajánlom az első alkalmakkor még használjatok megszakítást, teljesen biztos védelmet ad :) Én nő vagyok, mégis megértem, hogy a párod nem pártolja az óvszert, nő létemre én is gyűlölöm :)
2009. dec. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nálunk a Pharmatex csípett. Mind a kettőnket. Úgyhogy, ha szex közben ér titeket ez a "váratlan meglepetés", hát az elég szar. Tönkreteszi az egész együttlétet.

Van még a hüvelykúp, én azt kipróbáltam egyedül, hogy csíp e. Kicsit csípett, de folyt ki.

Ez persze nem azt jelenti, hogy nálatok is így lesz, csak nekem ez a tapasztalatom.

2009. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Pesszárium+spermaölő zselé. Nőgyógyász tudja felírni neked méretvétel után. Wgy darab akár évekig is jó, ha gondosan vigyázol rá. Aktus közben se te nem érzed, se a párod, és ugyanolyan biztonságos, mint a gumi. Nem hormonális.


A Pharmatex-ről lebeszélnélek. Tudod, miért? A nőgyógyászok között lassan fogalom a Pharmatex-bébi...

2009. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy a pesszáriumot kivonták a forgalomból.
2009. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam. De majd megkérdezem a nőgyógyászomat.
2009. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!