Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már fél éve abbahagytam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már fél éve abbahagytam a fogamzásgátló szedését,1-2 héten belül tele lettem mitesszerekkel, ami azóta sem múlik csak fokozatosan rosszabbodik. Megoldás?

Figyelt kérdés

A vállammal és a lapockámmal sosem voltak problémáim, sosem volt 1 mitesszer, pattanás sem rajtuk, de már egyre csúnyábbak és több jelenik meg.

Helyre áll ez az idő múlásával vagy mit kellene csinálnom h eltüntessem őket?


2014. ápr. 12. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, h a szervezeted így "tisztul", de ha nagyon zavar akkor kérj tanácsot a nőgyógyászodtól! Biztosan segít!:) + Használj rá különböző bőrtisztító szereket! Nagyon jó rá, ha szappannal alaposa áttisztítod a problémás területet, mert leszárítja a pattikat. Utána arctonikos vattával törölgesd még át! :)
2014. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából, hogy mi lenne rá a jó, mert nekem ezek az arctisztító tonikok, meg bőrradírok stb nem használnak, sőt több mitesszerem is lesz tőlük. Próbáltam már szappanozni, fogkrémet de nem igazán lett tőlük jobb, ha továbbra sem javul a helyzet lehet elnézek egy bőrgyógyászhoz. Esetleg még egy méregtelenítő kúrára gondoltam, hátha segítene, de ha attól sem lesz jobb, akkor bőrdoki.
2014. ápr. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!