Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha a mensim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha a mensim tegnap délelőtt múlt el, éjszaka lefeküdtünk a barátommal de kiszakadt a gumi? Elmentünk felirtani a gyógyszert (csak egy darabos volt)

Figyelt kérdés
viszont este szülinapot ünnepeltünk elég rendesen bepálinkáztam van hatással a gyógyszerre? Ma egész nap rosszul voltam. Szédültem. Ez másnaposság vagy a gyógyszer? Nagyon félek. Még nem volt velem ilyen. De babát nagyon nem akarok.
2009. dec. 20. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt nem alakul ki a terhesség tünete.

Simán lehetsz terhes, néha egész furán alakulnak a pete érések, lökődések, egy erősebb nemi vágy is kihozhatja.

Ha meg van gyógyszer, akkor ne parázz. (vagy nincs is?)

2009. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem hánytad ki, és eltelt legalább 3 óra a gyógyyszer bevétele és a pálinkázás között akkor nemleszel terhes.
2009. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem hánytál akkor nincs hatással a 72órás bogyóra a pia! viszont ha igen, akkor lehet baj mert lehet nem tudott felszívódni. A másnaposság miatt vagy szarul....ez tuti 100-as...
2009. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az előzöek írták ha nem hánytad ki akkor biztos nincs probléma, de amúgy se nagy rá az esély.( Mondjuk ilyenkor a 1000ból egy emeres arány is sok)
2009. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
volt gyógyszer igen! Be is vettem nem telt több mint 10óra... hányni nem hánytam. Akkor nincs miért aggódnom?
2009. dec. 20. 22:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Hány óra kell amúgy a gyógyszer felszívódásához???
2009. dec. 20. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:

a terhesség miatt nincs miért aggodnod, a májad miatt esetleg. a tabletta elég nagy hormondadag, májenzimek bontják le... az alkohol meg rendesen megterheli a májat..

a másnaposság miatt voltál oda..

2009. dec. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha nem hánytál és nem is ment a hasad akkor nem vagy terhes. ha valamelyik megvolt akkor aggódhatsz! a 72 órás gyógyszer betegtájékoztatójában benne kell legyen, hohy mennyi idő kell a felszívódásra! nézd meg ha még megvan!
2009. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem vagy sztem terhes. ha nem is hanytal, meg ilyesmi.
2009. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!