Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt a óvszer, már 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a óvszer, már 3 napja nem jön meg, csináltam tesztet, negatív lett. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Csütörtökön szakadt ki a gumi, sajnos a végén vettük csak észre, így bennem ment el. Másnap kellett volna megjönnie, ezért nem vettem be 72órásat, hogy ne csessze szét feleslegesen a hormonháztartásomat. A melleim már egy hete duzzadtak,érzékenyek, ahogy szoktak mielőtt megjön, fehér folyásom van, az is normális még, de nem jön meg. Lehet az idegességtől, mindenesetre megcsináltam egy tesztet ma reggel és negatív lett.

Pár nap múlva lesz egy hónapja, hogy elveszítettem a szüzességemet, szóval azóta még nem volt mensim.

A teszt tudom, hogy csalóka is lehet, mert mutathat negatívat, és csak 7nap múlva vált át pozitívra, mivel valakinél csak akkor emelkedik meg a hcg szint.

Barátommal mindvégig védekeztünk gumival, a múltkori baleset is csak egyszer fordult elő... felboríthatta a ciklusomat ennyire, hogy már élek nemi életet? amúgyis elég rendszertelenül szokott megjönni, nagyjából egy hónap, de volt már nem is olyan rég, hogy 2 hónapot késett. szerintetek lehetek terhes?


2009. dec. 21. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csütörtökön volt a baleset, akkor majd kb. 2 hét múlva tesztelj, mert addig fölösleges, úgysem mutatja ki (megtermékenyítéstől számítva kb.14. napon ágyazódik be).
2009. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
a mensi elmaradása után 3 nappal a teszt már kimutatta volna szerintem a terhességet, de pár nap múlva ismételd meg, hogy megnyugtasd magad. ha ilyen rendszertelen a ciklusod (2 hónapos késés előfordulása) menj el dokihoz, vizsgálják ki. (lehet, hogy semmi gond nincs, de érdemes megnézetni.) később, ha majd babát szeretnél, fontos, hogy megbízható rendszeres legyen a ciklusod, egészséges peteéréseid legyenek. de nem csak a baba szempontjából :)
2009. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
ja bocs, elkerülte a figyelmemet, hogy ez a baleset mensi előtti napon történt. akkor tényleg kicsit később tesztelj újra mint írtam. viszont a beágyazódás nem 14 nap!!! az sok! :)
2009. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

(első voltam)

2009. dec. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm egy időben minden mensi előtt produkálta a terhesség tüneteit idegi alapon. Lehet, hogy ez van nálad is. Ha biztos akarsz lenni, menj el a nőgyógyászodhoz, ő 100% biztonsággal meg tudja mondani h terhes vagy-e.
2009. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon kiszakadt a gumi?mert ha benned ment el és kifolyt,akkor nem számit hogy most vesztetted el a szüzességet,vagy 20 éve...szerintem menj el orvoshoz.És éna helyedben bevettem volna egy 72órásit,mert akkor nem izgulnál ezen,az meg hogy felboritja a hormonháztartásod,nem biztos hogy olyan rosz lesz neked mint egyes embereknek.
2009. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a teszt izomra fölösleges volt, azt két héttel az aktus után kell csinálni, majd akkor csinálj.
2009. dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

most már én is belátom, hogy jobb lett volna bevenni a 72órásat... inkább, mint hogy gyerekem legyen. ááh nagyon félek. Nem akarok abortuszt.

Amúgy elvileg a peteérés időszaka már rég elmúlt, és 5/4 ember azt mondta, hogy nagyon kicsi az esélye annak, hogy terhes legyek. Bár a rendszertelenség miatt már azt se tudom, hogy ez is biztos-e.

Meg idegesít az is, hogy nem jön meg. :(

2009. dec. 21. 13:30
 9/11 anonim ***** válasza:
na látod, éppen erre találták ki a 72 órást. ha kiszakad az óvszer, akkor nem a jó szerencsét kell várnod, hanem 72 orasat bevenni. nekem nem volt mellékhatása, és jobb, mint egy abortusz. most meg félhetsz..
2009. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ez az, h nem is rendszeres a mensid, ezért kellett volna a 72 oras. amugy a tesztet 2 hét mulva csináld meg megint, és létezik álnegativ eredmény. :(( na, sok sikert. maskor hasznaljatok kupot is az ovszerhez. ugy biztonsagos.
2009. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!