Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elszakadt az ovszer, masnap...

Elszakadt az ovszer, masnap meg kellet jonni a havimnak meg is jott, aztan fel is faztam, majd most 1hete csinaltam tesztet, negativ lett de tovabb agodtam igy a heten is meg egyet az is negativ, a havimnak hetvegen kell megjonnie, nagyon aggodjak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs miert aggodj! Hisz ha a havid megjott akkor nagy gond nem lehet, s ha a tesztek is negativak akkor meg biztos, hogy aggodalomra semmi okod!
2009. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre mit mondjak?! Ha két negatív tesztnek sem hiszel, akkor menj el orvoshoz hátha az megyőz végre, hogy nem vagy terhes:P
2009. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Beléd élvezett?Használsz fogamzás gátlót?Esemény utáni tabletta?Vagy hüvely kúp?Ha igen akkor egyáltalán nem kell aggódnod.Ha egyiket sem akkor pedig csak gratulálni tudok!-.-' De lehet hogy szerencséd van és nem vagy terhes!Attól még ne pánikolj be ha nem pont szombatra vagy vasárnapra jön meg manem mondjuk rá néhány napra az még nem gáz!!!De ha nem jön meg akkor menj el nőgyógyászhoz.És máskor használjatok jó fahta gumit(Durex a legjobb)és helyezzétek fel jól,mert akkor nem szakadthat el!
2009. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hat ez az hogy semmit, nem igy hogy masnap megjott nem mertem bevennia 24 orast nehogy ossze zavarja a dolgokat....amugy igen durexot használtunk es megis... :S de hat bizom benne hogy nem :S koszi a valaszokat
2009. febr. 5. 22:08
 5/9 A kérdező kommentje:
jajj es igen belém élvezett de nem túl mélyen na meg amit tudtam ki is töröltem...
2009. febr. 5. 22:09
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

1. 24 órás nem létezik, csak 72 órás. Amennyiben még ezt sem tudod, addig NEM KÉNE szexelned!!!

2. Szerinted egy terhesség és abortusz nem zavar össze???

3. Amíg azt sem tudod, hogy mindegy, hogy 1 cm-re vagy 10-re van benned és úgy élvez el, addig szintén NEM KÉNE szexelned!!!

4. Teljesen mindegy, hogy törölgetted magad!!!

5. És még csak véletlenül se légy nyugodt, mert attól, hogy megjött, LEHETSZ TERHES!!!

6. Aki ilyen piszkosul tudatlan és felelőtlen (eszedbe sem jutott 72 órás tabiért menni), meg is érdemli!!! SZÉGYEN!

2009. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Mi van óvodások! Bosszúból lepontozzátok a hasznos választ? Majd akkor jusson eszetekbe, mit olvastatok, ha pozitív lesz a terhességi teszt.
2009. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

utsó előtti (vagy talán utsó is) válaszadónak szeretnék először hozzáfűznivalót írni: szerintem nem kellene ennyire "leoltani" szegényt, hiszen csak aggódik attól, hogy terhes lesz. Ahogy megfogalmaztad neki a választ, szerintem (és ahogy látom mások szerint is) eléggé erős volt...

A kérdezőnek: a terhességi tesztek már 2-3 napos terhességet is kimutatnak és több mint 99%-ban pontos eredményt adnak. Ha pedig megjött akkor semmi probléma nincsen. Ahogy írtad, 2 tesztet is csináltál, mindkettő negatív szóval szerintem nincs okod az aggodalomra. De ha hétvégén sem jön meg, akkor csinálj még egy tesztet a jövő hét folyamán valamikor és akkor kiderül, hogy mi a helyzet. Nekem is most késett pár napot, de aztán megjött rendesen. :)

2009. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike szépen...
2009. febr. 6. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!