Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kielégítettem a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kielégítettem a barátomat kézzel illetve szájjal és utána el is élvezet de egy olyan 2 óra múlva sor került a szeretkezesre (ami nekem az első volt) és megszakításos módszert alkalmaztunk akkor mennyi az esélye a terhessegnek?

Figyelt kérdés
Nem bennem élvezett el de épp hogy csak kivette és már jött is szóval félek hogy nem időben bár ő azt mondta nem bennem ment el. Csak azért kérdezem ezt mert sokmindent olvastam hogy viszonylag rövid időn belüli második elélvezesnél már más a sperma és kevesebb az esély a terhessegre. Kérlek benneteket ne oltsatok, tudom hogy nem cselekedtunk jól. Az aktus egyébként csak pár percig tartott. 20/L

2014. ápr. 19. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esemény utáni. Én nem kockáztatnék.
2014. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
szerintem egy 72órás tabletát vegyél be mert akármit mondanak van esélye ami azt jelenti higygondolj bele mi lenne ha teherbe esnél? na látod!
2014. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

végy be egy 72 órást

a farkában maradhatott sperma,ill ahogy írod a 2-ból is kerülhetett beléd

használjatok gumit biztonságos és a szex is jobbja ne kell közben félni

2014. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha erre már nincs lehetőségem? mennyi az esélye a terhessegnek?
2014. ápr. 19. 10:17
 5/11 anonim ***** válasza:
50% Azaz vagy igen vagy nem. Lehetőség mindig van, nem tinilány vagy, így meg pláne.
2014. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Doktor bácsit kérdezd meg.
2014. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Kezdj el gondolkozni, hogy mi legyen a kisbaba neve.
2014. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nézd. Mi 2,5 éve vagyunk együtt, azóta megszakítással "védekezünk." (Azért az idézőjel, mert ez nem védekezés!!) de mi úgy vagyunk vele, hogy ha akar jönni a baba, akkor jöjjön. Na mindegy, lényeg, hogy 2,5 év alatt semmi nem volt. Bár Ő tényleg időben kihúzza. Ha nem akar az ember gyereket, akkor húzzon már egy gumit a fiú farkára, könyörgöm!
2014. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Időben ki kell húzni.De olyan jó lenne maradni. A legjobb hely a világon.
2014. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Veéguül lett baba?
2015. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!