Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A diane35 Sok hormont tartalma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A diane35 Sok hormont tartalmaz? Lehet tőle hízni? Nőgyógyász is felírja?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! ezekre a kérdésekre én is nagyon kiváncsi vagyok, mivel az endokrinológusom azt mondta, hogy ezt a gyogyszert fogja nekem felírni a betegségemre! anya is ezt szedte kb 10 évig, majd megkérdezem töle és akkor megírom neked! :)
2008. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász helyett bőrgyógyászt akartam írni.köszi előre is a választ
2008. júl. 26. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok :) megkérdeztem és nem tartalmaz sok hormont, anya nem hizott töle! én azt nem értem igazán én miért kell ezt a dianet szedjem, a mellékvesém miatt... :S
2008. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hali! Én is ezt szedem már kb 8 napja. Nekem nőgyógyász írta fel. eddig nem tapasztaltam semmi kellemetlent. Netes fórumokon vegyes tapasztalatokat olvastam. Van aki hízott, de van olyan is aki nem. Szerintem ha odafigyelsz, hogy ne egyél túl sokat és esetleg még tornázol is, akkor nem lesz gond. Remélem legalábbis, mert én sem szertnék hízni. :) Majd megírom, ha tapasztaltam valamit. :)
2008. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!