Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit tegyek ha ugyanugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek ha ugyanugy megjött hogy toväbbszedtem a tabit?

Figyelt kérdés
muszàj lett volna tolnom a menszimet,és hallottam ha toväbbszedem a tabit,tehät mégegy levelet kihagyàs nélkülakkor nem jön meg.de megjött...tegnap elött vettem be az utolso szemet az egyik levélböl,majd tegnap elkezdtem szedni a mäsikat hisz tegnap jött volna meg..és megis jöttt de mär bevettem az 1 szemet.most szedjem toväbb ha mär elkezdtem vagy hogyan?
2008. júl. 26. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedd tovább! Lehet, hogy csak pecsételő vérzés lesz. Nekem is volt ilyen, amikor szünet nélkül szedtem a gyógyszert.
2008. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tök normàlis vérzésnek tünik..tegnap is meg ma is annak tünt..ha tovàBbszedem akkor elfog mulni igy elöbb vagy hogyan?
2008. júl. 26. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet nem úgy reagált a szervezeted, és megjött. Ha már elkezdted szerintem mindenképpen szedd tovább. Esetleg telefonálj egy nőgyógyásznak, és kérdezd meg tőle, miért lehet ez, és mit tegyél.
2008. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én írtam már hogy ez nem biztos módszer, kényelmesnek tűnik ugyan de egyáltalán nem biztos hogy bejön és csak összevissza adagolják a hormont a szervezetnek, legközelebb legalább már nem akarsz ilyet csinálni, ez nem játék.
2008. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!