Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belgyógyász háziorvos felírhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belgyógyász háziorvos felírhatja a Yasminelle-t vagy csak nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Elvileg bármilyen orvos felírhatja, de fölösleges kikerülni a nőgyógyászt, mivel neki muszáj megvizsgálnia hozzá. Minimum egy vérvételt kell csináltatni, illetve benézni, hogy nincsenek-e odabent olyan dolgok amiknél akár tiltott is lehet a fogamzásgátló használata (pl ha túl pici a méh).
2009. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felírhatja, de ha komolyan veszi a hivatását, elküld nőgyógyászhoz.
2009. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

ha előtte nőgyógyász nem írta fel, akkor a háziorvos sem írja fel. hamár nőgyógyász felírta régebben, akkormár a háziorvos is felfogja.

szívás...muszáj elmenned nőgyógyászhoz.

2009. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a nődokit akartam megúszni. Nőgyógyász már felírta, csak az orvosom szabin van, idén már nem is lesz és most vettem észre, hogy ez volt az utolsó levél.
2009. dec. 22. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk te is egy 14 éves ribanc vagy?
2009. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha a nőgyógyászod már felírta akkor a háziorvos is felfogja neked írni. vidd magaddal a csomagot.
2009. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedvesnek nem mondható 20:11-es. "Kicsivel" elmúltam már 14, de mivel eddig a nődokim írta és most kicsit kicsúszott a talaj a lábam alól és nem a fogigátló volt minden pillanatban az eszemben, így jártam. Kérdeztem, választ várva, nem pedig egy ilyen ........, mint ami Te is vagy unaloműző firkáját! Lehet, hogy nem kéne ezeket az oldalakat látogatnod, ha csak fikázásra vagy képes. Főleg úgy, hogy neved, arcod nem vállalod. Ennyit érsz!

A többi értelmes hozzászólónak köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 22. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogy ráéreztem már a 14-re... xDD


Szerintem teljesen igazam van, aki 14 évesen már a pasikat váltogatja az ágyban, ne is számítson jobb jelzőre :P Ez van..

2009. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem érted utolsó, hogy nem 14 éves???

Minek vannak ilyenek ezen az oldalon, nem értem -.-

2009. dec. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen feltűnő idéző jelben van a 'kicsivel' szó. Ha nem bírod értelmezni 21:45, akkor kár megszólalnod, mert ezzel csak magadat alázod.


Kérdező: nyugi, ilyen helyzetben akár háziorvos is felírhatja. A lényeg, hogy vidd magaddal a gyógyszer dobozát, hogy véletlenül se legyen keveredés.

2009. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!