Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudnek. Vele/veluk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek. Vele/veluk osszejonni?

Figyelt kérdés

Tanarok a suliban.

egyik:30ev koruli jo kepu notlen nincs baratnoje birja a fiatalabbakat(ertitek)

masik:nos 40 koruli nem huseges o is birja a fiatalokat

mivel tetszhetek nekik?

elore is koszi a NORMALIS valaszokat.:)

16/l



2014. ápr. 22. 23:06
 1/10 A kérdező kommentje:
ha nem kapcsolatra csak "jatekra"?
2014. ápr. 22. 23:09
 2/10 A kérdező kommentje:
telorol raktam,felre nyomtam, bocsanat ROSSZ KATEGORIA!!!!
2014. ápr. 22. 23:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én! :) Velem is játszadozhatsz! 17/F
2014. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sehogy

túl sok lenne kockáztatva

és még "kicsi" vagy hozzájuk

2014. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aranyos vagy es perverz is: D,,de bennuk megfogott a jellemuk,a testuk a termeszetuk..nagyon tetszenek
2014. ápr. 22. 23:17
 6/10 anonim ***** válasza:
hmm, hát szemezz velük órán, szerezz jó jegyeket náluk, kérdezd őket, kérd ki a véleményüket, aztán felfigyelnek rád... innét már csak eszes, intelligens, dögös csaj kell legyél.
2014. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szép vagy kislány, ha még te nevezel valakit itt perverznek XD édes! megsúgom, ez, amit te szeretnél inkább számít perverziónak, tudom, én is az vagyok. hajrá! 19/L
2014. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

bocsi de en viccesen jegyeztem meg,h perverz...

XDD

2014. ápr. 22. 23:53
 9/10 anonim válasza:

Én is pont így vagyok egy harmincas és egy negyvenes tanárommal :D És már előfordult h mindkettő belement a játékba. A negyvenes szemez velem és miközben az órán magyarázott kétértelmű dolgokat mondott az osztálynak, úgy hogy végig a szemembe nézett, és mivel a tantárgyából csak én vagyok jó, csak én értettem az utalást is (kb az volt a lényege, hogy nagy köztünk a távolság, ami ellen ő sajnos nem tud tenni).

A harmincas meg állandó jelleggel incselkedik velem, és nagyon jól forog az esze :) Tök jó, mert nem várunk mi többet ettől (mindkettő foglalt már, viszont iszonyat jól elszórakozunk)

2014. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Először is jelentkezz sokat az órájukon, segíts nekik valamit a szünetekben ( teszem azt levinni/felhozni a tanáriba/ból a naplót, stb. ) és valahogy tudasd velük, hogy mi a szitu. Na nem úgy értem, hogy szemtől szembe mondd el nekik. Na meg azért válassz először is a kettő közül. Mert mondjuk biztos nem vennének komolyan,ha mind2-ővel kavarnál.
2014. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!