Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért félek ennyire a teherbee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire a teherbeeséstől, amikor gyógyszert is szedek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek minden alkalomnál, hogy teherbe estem. Pedig szedek Dienille- t, még nem hagytam ki egy szemet sem és percre pontosan szedem minden nap. Egyszer annyira féltem óvszeres alkalom után, hogy vettem be esemény utánit, pedig nyilván enm kellett volna, és még hónapokig teszteltem. Mit tehetek ez ellen?
2014. máj. 7. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem a te hibád, hanem a neveltetésedé. De szerintem a párodat kéne megkérned arra hogy megnyugtasson.
2014. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs értelme aggódnod, ha nem szedsz más gyógyszert mellette, esélytelen. De ha ennyire izgulsz, csinálj egy tesztet minden hónap végén. (Bár amennyiben van vérzésed, teljesen felesleges, de legalább megnyugtat.)
2014. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mit tehetek ez ellen?"


- Legkézenfekvőbb, hogy nem élsz nemi életet addig, amíg meg nem érsz rá.

A félelem adódhat abból, hogy túl fiatal vagy (talán még kiskorú is) és ezért rettegsz egy esetleges terhességtől.

Vagy abból, hogy olyan párod van, akiről sejted, hogy nem állna melléd a bajban.


- A másik megoldás, hogy kombinálod a módszereket. Óvszer vagy megszakítás még a gyógyszer mellé. Feltéve ha együttműködő a partnered.

2014. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsónak: 26 éves vagyok és a párom mellettem állna a "bajban". Pusztán csak még nem tartunk ott, hogy családunk legyen, és én mindig félek, hogy majd most lesz... Ennyi, igazából alaptalan félelem.
2014. máj. 10. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!