Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy buta kérdés, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy buta kérdés, de biztosra akarok menni. A síkosítók befolyásolhatják a fogamzásgátlók hatását?

Figyelt kérdés
Deciora-t szedek

2014. máj. 10. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Buta kérdés. Nem befolyásolják.
2014. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. máj. 10. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Már miért befolyásolnák?

A gyógyszer a szervezetedben hat.

Ha helyi fogamzásgátlót módszert alkalmaznál, tehát valamilyen hüvelykúpot, hüvelytablettát, akkor nem mondom, hogy ne lehetne rá hatással, bár még sosem használtam olyan védekezési módszert, meg nem is fogok, de fogamzásgátló gyógyszerre semmilyen hatással nincs.

Viszont ha eddig nem volt szükség síkosítóra, mert mondjuk óvszerrel védekeztél és ott nem volt szükség rá, mert megvolt a kellő nedvesség, csak fogamzásgátló mellett lett így, akkor tudnod kell, hogy ez a fogamzásgátló egyik mellékhatása. Mármint a hüvelyszárazság. És ebből lehet gyakran visszatérő hüvelyi fertőzés, irritáció is. Ha véletlenül ez bekövetkezne, akkor tudd, hogy a fogamzásgátló miatt lehet.

2014. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezért szeretnénk kipróbálni így is, megtudni hogy a gyógyszer áll e mögötte.Egyébként ez tényleg csak "kisérletezés", mivel ez kb az 5. alkalom volt csak (azaz ezzel a fiúval vesztettem el) és csak az aktus végén és után szokott a hüvelyem fájni. Lehet hogy még csak jobban bele kell jönnünk (a barátomnak is én voltam az első) :)
2014. máj. 10. 18:52
 5/5 anonim válasza:
Igen b**dmeg xd.A hajad növekedését meg gátolja a levegővétel.
2014. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!