Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a különbség a hüvelykúp, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a hüvelykúp, a hüvelytabletta, a hüvelykrém és a hüvelytampon között?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A hüvelykúpot felhelyezed szeretkezés előtt, majd az aktus után kihúzod. Azthiszem 2 órán keresztül nyújt védelmet. A tablettát is felhelyezed 10 percet kell várnod míg elolvad és 3 órán át védelmet nyújt. A hüvelytampon körülbelül ugyanaz szerintem mint a kúp, a krémről nem sok információm van. Nézd meg a neten a pharmatex termékeknél.
2008. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
szerintem a hüvelykúp is elolvad... :), és a pesszáriumot helyezzük fel és vesszük ki. A tampon meg menstruációnál használatos.
2008. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet h az csak így még nem hallottam.
2008. júl. 28. 22:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Melyik mennyibe kerül kb?
2008. júl. 28. 23:40
 5/7 A kérdező kommentje:
És mennyire biztonságosak?
2008. júl. 28. 23:43
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem már 3 ismerősöm teherbeesett a Pharmatex termékektől!
2008. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
58%

"Nekem már 3 ismerősöm teherbeesett a Pharmatex termékektől!"

Az kemény... Nem tudtam, hogy a Pharmatex termékek spermiumot jutattnak a hüvelybe...

Nem véletlenül azt akartad mondani, hogy a PARTNERÜKTŐL estek tehetbe a Pharmatex MELLETT? :DDDDD

Jóvanna, csak kötexek kicsit viccből... Poénosan hangzott... :D

2010. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!