Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabi szedésnél ti az ajánlottn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabi szedésnél ti az ajánlottnál többet vártok az óvszer elhagyásával?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 2 hete, hogy szedem a fogamzásgátló tablettát. A betegtájékoztatót figyelmesen elolvastam és azt írja: " Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban további védekezést kell alkalmaznia."

Én a 4.napban kezdtem el, szóval ha minden igaz már elhagyhatjuk az óvszert. Viszont én kevésnek ítéltem meg ezt az egy hetet ezért vártam még egyet.

Ti mennyivel vártatok többet? Szerintetek is már elhagyhatjuk az óvszert?



2014. máj. 15. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
én a menzesz első napján kezdtem szedni, mégis vártunk egy teljes hónapot a biztonság kedvéért.
2014. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Lehet akkor mi is várunk kicsit inkább.
2014. máj. 15. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is első napon kezdtem el szedni, de az első levelet mi is megvártuk.
2014. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a betegtájékoztatók nagyon óvatosak, hogy ne lehessen perelni.

én úgy emlékszem, hogy első napon kezdtem, és nem vártam semennyit.

2014. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 hónapig érdemes még használni
2014. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!