Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már olyan, hogy a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a párotokkal együtt vettetek gumióvszert?

Figyelt kérdés
nem volt gáz oda állni és együtt nézegetni hogy akkor most melyiket vegyétek?

2014. máj. 14. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, miért vannak ott azok a kib--- óvszerek a polcon??? Nem... nem azért, hogy először megnézzétek, melyiket érdemes, nem azért, hogy a kiválasztottat megvegyétek és használjátok... Tudod, az azért van ott, hogy míg ti nézegetitek, mások jókat röhögjenek rajtatok.
2014. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,odamentünk nézegettük,sőt vagy 10 percig ott álltunk..a kutyát se érdekelte és egyébként CBA volt.
2014. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt mi már használtuk is együtt!
2014. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

volt ilyen, nekem inkább kaszánál volt ciki

20/L

2014. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megvenni nem volt gáz, de azért pár nyugger megnézett minket, amikor ott helybe ki is próbáltuk
2014. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem olyan is volt, hogy lánybarátom pasijával mentem közösen gumit venni a DMben, néztek rendesen, pláne amikor mentünk ki az ajtón, és úgy köszöntem el a pénztárostól, hogy "halika". Kicsit sem néztek homárnak. De amúgy nem vagyok az csak szivattam a srácot :D 17/f
2014. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig csak a párommal együtt vettem óvszert. Közösen választottuk ki. Mi van abba? Semmi! Csak a kis éretlen kölykök paráznak rajta
2014. máj. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!