Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért várja el sok fiú/férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el sok fiú/férfi, hogy a csaj fogamzásgátlót szedjen?

Figyelt kérdés

Sajnos sok hímneműnél alapelvárás ez egy kapcsolatban. Pedig teljesen áthangolja a hormonháztartást, és még ha valaki olyan szerencsés is, hogy nem tapasztal kellemetlen tüneteket mellékhatásként, annak sem tesz jót.

Tudom, hogy némelyeknél az óvszer visszavesz az élvezetekből valamelyest, de legalább senkire sem káros.


Én már ott tartottam, amikor még kerestem a párom, hogy ha egy adott férfi nem akarja megérteni, hogy nem vagyok hajlandó szedni, egyből otthagyom.



#tabletta #òvszer #mellákhatások
2014. máj. 19. 16:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
14%
Mert a gumi a nőnek is rossz.
2014. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Francokat rossz. :) Egyénfüggő.
2014. máj. 19. 16:37
 3/38 anonim ***** válasza:
95%

Nem is szabad hagyni hogy rádertesse. Ha

szeret megérti.

2014. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
56%
Valakinek ez,valakinek az a jó! Miért törődsz másokkal? Nem mindegy neked ki mennyire roncsolja ezzel az egészségét? Manapság ha már az utcára kimész...
2014. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
24%

ez a hormonháztartásos dolog hülyeség. a világon több száz millió nő szed ilyet még sincs semmi bajuk -.-



ha dugni akarsz, akkor szedsz, ha nem nem

2014. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

(4 vagyok)

* Manapság ha az utcára kimész már az sem egészséges. Amúgy meg nem tudom milyen pasikkal találkozgattál te anno, mert én még ilyet sosem hallottam egy pasitól sem, h elvárja, h tabit szedjek.. :D

2014. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
73%

Te is rá akarod erőltetni másra a saját álláspontodat.

Én nő vagyok, és én magam választottam a hormonális fogamzásgátlást (gumiban nem érzem úgy a partnerem, ahogy szeretném, ráadásul nekem kényelmesebb, nagyobb biztonságot nyújt. Semmi káros hatását nem tapasztaltam, csak pozitívumokat - percre pontos ciklus, fájdalommentes menstruáció, stb.)


Amúgy meg szíved joga a saját preferenciáid alapján választani partnert, de ugyanúgy a férfinak is szíve joga. Ha te elhagysz valakit azért, mert nem érti meg az álláspontodat, akkor a férfi is elhagyhat azért, mert te nem érted meg az övét. Ez így igazságos. :)

2014. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem hagynám magam sosem kényszeríteni, de rossz nézni, hogy barátnőim/nőismerőseim milyen önző pasikkal vannak együtt. Meg tudod, én törődök másokkal is. Másrészt meg voltam már olyan helyzetben az egyik exemmel, hogy nem akarta megérteni, hogy abbahagyom a mellékhatások miatt, ezért ha ilyet látok másnál, megindul az együttérzés.
2014. máj. 19. 16:43
 9/38 anonim ***** válasza:
Az más kérdés ha önzőkkel vannak együtt. Ha nekik olyan kell akkor...
2014. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
71%
Az szerintem ne a te problémád legyen, h a barátnőidnek milyen pasijaik vannak. Az ő választásaik. Minek veszed mindenki gondját a nyakadba? Ha nekik ez jó, akkor úgysem fognak változtatni ezen, hiába vagy barátnő! A legtöbb ember a saját bőrén szereti megtapasztalni a hibáit!
2014. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!