Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetne feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne feldolgozni, hogy nem voltam elég jó valakinek?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, de lányok is írhatnak.


Zavar, hogy a lánynak nem voltam jó, és emiatt rosszul érzem magam. Nem jó érzés, mikor azt mondják, nem vagy jó. Olyan leértékeltnek érzi magát tőle az ember.


Hogyan lendültetek túl a dolgon?



2014. máj. 15. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, hogy olyan nincs, hogy az ember mindenkinek jó legyen. Ez egy természetes dolog, nem azt jelenti, hogy te rossz vagy értéktelen vagy, egyszerűen azt, hogy ennek a lánynak másra van szüksége. Fogd fel úgy, hogy nem arról van szó, hogy nálad jobb kell, hanem egyszerűen más. Ha mindenkinek mindenki kellene, elég nagy gázban lennénk, és nem igazán működnének a monogám párkapcsolatok. Ez nem a te személyed ellen irányult valószínűleg, hanem egyszerűen nem felelhetsz meg mindenki igényeinek. Van rengeteg olyan ember a világon, akinek nem rád van szüksége, és ezt csak el tudod fogadni...
2014. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat két emberen múlik. Nem is úgy fogalmaznék, hogy nem voltál jó neki, inkább úgy, hogy nem passzoltatok össze.

Van ilyen, nem mindenki alkot mindenkivel tökéletes párt. :)

2014. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg lány vagyok és nekem is nehéz feldolgozni a tényt főleg ha az már nem az első. De ilyen az élet nem felelhetsz meg mindenkinek. Olyan lányt fogtál ki akivel nem illettél össze ennyi az egész nem feltétlenül benned van a hiba, mert a következő barátnődnek lehet, hogy te leszel a tökéletes.

19/L

2014. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen feldolgozni? Megpróbáltad, nem jött össze. Ezerszer megtörténik, amíg megtalálod az igazit.
2014. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, de ha te benne találtad meg a társat?
2014. máj. 17. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz: nem benne találtad meg a neked való társat. Lehet vonzó, egy ideig érezhetsz iránta szerelmet, de hidd el, ha igazán társad lehetne, akkor ez kölcsönös érzés lenne. Majd ha olyasvalakinél érzel hasonlót, aki viszonozza, akkor fogod tudni, hogy megtaláltad.
2014. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha naponta látom őt, mi a helyzet?

Mindig emlékeztet dolgokra.

2014. máj. 17. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!