Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett mindig meg van a szünet utáni 8. napon?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni,hogy szerintetek baj,hogy nekem a szünet 4 napján jön meg a menzeszem,akkor nagyon erősmeg az 5.-en is de a 6. napon már gyenge és a 7 napon már csak délelőtt van.Ez ugye keddi nap szokott lenni és szerdán kell bevennem a gyógyszert,ettől gyenge lehet a gyógyszer hatása.Nektek,hogy szokott lenni?Ez a 4. levél gyógyszer amit elkezdtem szedni.Köszi a válaszokat.
2009. dec. 29. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez így normális.
2009. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi,csak én minden ismerősömtől azt hallom,hogy nekik még a 8 napon is van és esetleg utánna való napon múlik el amikor már szedik a gyógyszert

tényleg nagyon köszi

mások véleménye is érdekelne esetleg. :)

2009. dec. 29. 22:08
 3/12 anonim válasza:
Nekem is teljesen ugyanígy megy az egész. Már 3 éve szedem a gyógyszert, mindig így történik. Úgyhogy szerintem ne aggógj emiatt, nem gyenge a gyógyszer, ez normális.
2009. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem szerdán este jött meg, és hétfőn kellett már tovább szednem, és volt amikor már vasárnap semmi se volt, de van amikor még hétfőn is tartott.

ez így normális, ne aggódj.

2009. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2009. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3 éve szedem...nekem még néha napján a 8.napon is van kis elenyésző vérzés...van amikor meg nekem is elmulik egy nappal előtte...szerintem az idegállapotomtól függ...de amúgy teljesen normális ez az 1-1 nap csúszkálás...és ha jol veszem ki a szavaidból akkor ez rendszeresen ismétlődik...és ha rendszeresen ugyan az akkor nem lehet gond és hat a bogyó mivel akkor nem lenne majdhogy nem órára pontos a dolog:)
2010. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem barnás folyásom van az utolsó napon, és a gyógyszer bevételének másnapján múlik el. teljesen normális mind a 2, attól függ, kinek milyen a ciklusa, plusz melyik napon jön meg. nem kell aggódni.
2010. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
csak az is van,hogy az első két alkalommal szombaton jött meg délelőtt 10 fele .utoljára meg péntek éjfélkor,az kb 10 óra eltérés :S
2010. jan. 3. 14:12
 9/12 anonim válasza:

8éve szedek fogamzásgátlót. Pénteken veszem be az utolsó szemet. Sokáig szerdán jött meg, mostanában van hogy már kedd délután megjön. Nincs ezzel semmi probléma.

A következő levelet pedig szombaton kezdem el szedni. Ez a menstruációm utolsó napja, vasárnap már nincs semmi.

2010. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
húh hát nekem meg az első szem napján már semmi
2010. jan. 4. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!