Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelytabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelytabletta használata után égető érzés?

Figyelt kérdés

A párommal először használtuk ezt a fajta "módszert", mivel ő nagyon ellenzi az óvszer használatát, viszont a baba még abszolút nem jönne jól az életünkben. Viszont az aktus után nálam és nála is erős fájdalmak léptek fel,neki a hüvelyén belül, nekem az egész péniszembe nyilaló, illetve a makkon erőteljes égető érzés lett úrrá, amit nehezen viseltem el, pedig nem tartom magam gyengének ha fájdalomról van szó. Még fél óra eltelte után is fájt, amit fájdalomcsillapítóval enyhítettük. Neki másnap reggelre teljesen elmúlt a fájdalom, nekem viszont az első három napban még mindig érezhetően fájt, főleg fürdésnél, és a makkon 2 tűzpiros, égés szerű folt jelent meg, ami Canesten kenőcs használta mellett szerencsére elmúlt. Arra gondoltunk h talán vagy én vagyok rá érzékeny, vagy nem rendeltetésszerűen használtuk, hiszen az együttlét előtt mindketten fürödtünk, illetve mivel nagy volt a fájdalom utána is(nem kellett volna mert csak még intenzívebb lett a fájdalom), illetve szárazon helyezte fel a tablettát.

A kérdésem az lenne h mi volt az ok, illetve másnál is fordult e már elő égető fájdalom és lehet e ilyen fajta allergiás reakció a használata után?



2014. máj. 27. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a leírás szerint használtam a kúpot, és úgy mart, azt hittem hülyét kapok. Nem is lett semmi az aktusból, ki kellett mosni, de még órákig sajgott.

Sokkal jobban jártok az óvszerrel.

2014. máj. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,mi is kipróbáltuk,de majdnem ugyanez volt.Csak nekem viszketett belül a hüvelyem 3 napig,páromnak csak 1 napig fájt nagyon,főképp az első pisilés,azt mondta,mintha borotvapengét kellett volna kipisilnie.

Ezzel a módszerrel nem próbálkoztunk azóta sem.

2014. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Enslin válasza:
Szintén csatlakozom!Borzasztóan égetett,falat tudta volna vakarni,ezáltal nem is ajánlom nyugodt szível senkinek,a párom viszont nem érzett semmi különöset,a tabletta használatát elfelejtjük. 27/L
2014. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!