Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már egy éve szedek "erősebb"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy éve szedek "erősebb" fogamzásgátlót, eddig semmi mellékhatása nem volt, de most barnázok félidőbe. Mitől lehet? :S

Figyelt kérdés

Amikor lett barátom, elkezdtem szedni 30as fogalmazásgátlót, de attól mindig barnáztam félidőtől, kétszer is váltottam, mire elmentem egy másik orvoshoz és elmondta, hogy nem a gyógyszer fajtájától függ ez, hanem az erősségétől és így írt fel nekem kb. egy éve erősebbet, 70st. Azóta semmi bajom nem volt... mostanáig... ugyanis közepes erősségű barnázásom lett reggelre, soha nem ment a hasam miután beszedtem a gyógyszert és nem is hánytam... holnap megyek el nőgyógyászhoz :S Kb. 2 hete 1 hétig folyamatosan szúrt és fájt lent az alhasamnál, de már ez megszűnt... ez közrejátszhat?

Mi lehet ez? :S



2014. jún. 1. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a helyzet most. Nálad mi lett az eredmény?
2015. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik gyógyszer sem hat nekem... nem tudják, hogy mitől van ez, minden eredményem jó... ennek nem örülök, mert nem tudjuk, hogy mi a baj...
2015. jan. 29. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
de a védettség kialakult? vagy mindig plusz védekezés kell?
2015. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk pluszban... azt mondta a doki, hogy nem szükséges, mivel évek óta szedem és idő kell, mire kimegy a hatása. Mivel szedem, így mindenféleképpen nyújt védettséget, plusz a hormonjaim sem éppen elég jók plusz a méhem sem működik normálisan, lehet gyerekem sem lehet és szednem sem kellene... viszont történtek már "csodák", így ha esetleg kiderülne, hogy nem lehet, akkor is szedném... jelenleg akihez járok, egy balfék és alig akarja kivizsgálni ezt a dolgot, hónapok óta szenvedek ezzel..
2015. febr. 5. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:
oh értem...én most kaptam egy erősebbet, de ettől konkrétan terhességi tüneteim vannak, mellnövekedés, hányinger, fejfájás...megvárom amíg elfogy az első levél, ha nem lesz jobb én is visszamegyek. Én ciszta miatt kezdtem szedni fogamzásgátlót, 2évig nem is volt párom, most egy hónapja van először szexeltem, óvszer nélkül. Kicsit izgultam, hogy mi van, ha nem alakult ki a védettség ezért barnázok. :S
2015. febr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha több éve szeded, akkor ne aggódj, nem megy ki azonnal a hatóanyaga! :) Én vártam a harmadik levél végeztével, még egyenlőre jól teljesít a harmadik levél, mert már az utolsó hétnél járok és nem barnáztam, bár a mai nap nagyon-nagyon stresszes volt és az utóbbi hetekben eléggé nem jól alakultak a dolgok és a vérzést ez is befolyásolhatja sajnos... Hajrá stresszmentes életmód! Ja nem... :D
2015. febr. 13. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!