Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerrel való védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel való védekezés mellett esthetek teherbe?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, fél éve élek nemi életet. Előtte nagyon rendszertelen volt a menzeszem, majd 6 hónappal ezelőtt beállt, mindig 24-én jött meg. Ez 4 hónapig tartott, majd hamarabb jött meg, most viszont késik,már több,mint egy hete. Minden alkalommal használtunk óvszert, nem szakadt el, nem csúszott el.

Jövőhéten emelt biosz szóbelim lesz, nagyon izgulok miatta, most pedig azért is izgulhatok, hogy esetleg teherbe estem-e?


Csináljak egy tesztet a biztonság kedvéért? Van esélye a babának?


2014. jún. 1. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz, de szerintem a stressz játszik közbe.
2014. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem stressz. S ha jól olvasom, azóta lett rendszeres, mióta nemi életet élsz. Ez velem is így volt, akkor pár hónapig az lett, aztán megint ingadozott... Csak a saját megnyugtatásod érdekében érdemes tesztet csinálni, hogy utána ne stresszelj, és amiatt ne késsen :) Én csináltam már így... leesett a kő a szívemről és másnap megjött :))
2014. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A múltkor volt egy lány itt a gyakorin, aki szintén azt írta, hogy "igen, rendesen védekezünk. Nem szakadt el, nem csúszott le", csak épp azt felejtette megemlíteni, hogy az aktusok elején SOSE húzzák fel, csak amikor már közelít a gyerek az elélvezéshez...


Na ha nálatok ez is kizárva, tehát a rendes, normális használat alatt azt érted, hogy a legelső pillanattól használjátok és egy fél másodpercig se jár benned anélkül, nem is nyomja oda a farkát, nem nyúlkál spermás kézzel sem... akkor nem kell félned, csak a stressz lesz az.

2014. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, most kicsit megnyugodtam :)


Természetesen az aktus legelejétől volt a barátomon óvszer, még egyszer sem!! járt bennem anélkül, még csak egy másodpercre sem! :)

2014. jún. 1. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!