Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hétig nem tudtam szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsikacsusz kérdése:

1 hétig nem tudtam szedni a tablettát. Most már ne is szedjem, hanem várjam meg a legközelebbi mensit?

Figyelt kérdés
Mirabella fogamzásgátlót szedek, de az orvosomnak nősül a fia ezért mikor elmentem a rendelésre akkor mondták, hogy két hétig nem lesz. Sajnos más orvos nem írta fel és nem tudtam megoldani, 1 hetet csúsztam. Holnap ( hétfőn) elvileg már lesz csak azt nem tudom ( hiába olvastam el a tájékoztatót nem volt világos), hogy most akkor szedhetem úgy mint eddig vagy várjam meg a következő menstruációt? Azért kérdés mert nemsokára szóbelizek és tanulnék, akkor elmegyek legközelebbi hétfőn ha most nem tudom folytatni tovább.

2014. jún. 1. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha ahogy írtad, a következő menstruációnál kezdenéd újra szedni. Háziorvosnál voltál? Elvileg felírja.
2014. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem írhatja fel.
2014. jún. 1. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor kifogtad, orvosfüggő.
2014. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
esetleg ha holnap megkérdeznéd az orvost? bonyolult lenne? vagy a gyakoris orvosokra vársz?
2014. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen azokra járok, olvass a sorok között miért ... :)

Köszi, hogy itt voltál!

2014. jún. 1. 15:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, hogy minek van ez az oldal, vagy ez a kategória hogyha ilyen kérdésekben nem lehet kérdezni! Nem kell bunkózni. Már írtam, hogy vannak fontosabb dolgok is számomra mint ez azért kérdeztem itt, akkor addig óvszerrel védekezünk. Ennyi, akkor folytatom máskor. Ezért nem bonyolult. Kíváncsi voltam más véleményére is csak pont a tiédre nem.
2014. jún. 1. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet kérdezni, de azért a mirabella nem c-vitamin. én inkább a hozzáértő szakembert kérdezném.
2014. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha gyerekorvoshoz jársz még, ő valóban nem írhatja fel.

Felnőtt háziorvos viszont BÁRMIT felírhat szakorvosi ajánlás megléte esetén (=magyarán kell a papír a nőgyógyásztól - pl.: az ambuláns lap -, hogy mit írt fel és mikor).


Egyébként igen, 1 hét kihagyás esetén nem ajánlott már folytatni. Majd a következő vérzésednél (de a legjobb az lenne, ha nem csak 1-et várnál meg).

2014. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jún. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!