Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle után rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle után rendesen megjön? Nekem 2napig tartott gyengén, azóta semmi, és egész nap szarul vagyok

Figyelt kérdés
Vagy ez is menzesznek számított?Amúgy is közel volt már a havim,de ilyen kevés sosem volt :/nyálkahártya meg nem is volt benne,ennek már kb 3hete

2014. jún. 4. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen megbolygatja a szervezeted, ezért bármi előfordulhat. Nekem ugyan nem okozott más bajt, de összevissza jött meg utána pár hónapig. Csinálj esetleg egy terhességi tesztet, csak saját magad megnyugtatására, nehogy a stressz miatt csússzon... aztán csak várj :) Nem egy C-vitamin ez a dolog, ezt már akkor is tudtad gondolom, mikor bevetted. Kitartást, hamarosan helyrejön! :)
2014. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!