Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló tabletta mellett maradt meg (/nőtt meg) a libidótok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkire mind máshogy hat, közvéleménykutatok :)

2014. jún. 7. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Symicia szedése mellett hatalmas a szexuális étvágyam, előtte se panaszkodtam, de most.......:)
2014. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Yasminelle mellett teljesen változatlan volt, sőt, most utána is jól vagyok, és egy év szedés a ciklusomat is hajszálpontosra állította, mint következmény..
2014. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ohh..hát ezeknek ugyanaz az összetevője, nekem a yasminelle tönkre tette az életemet..ezt a fajtát mellőznöm kell :/
2014. jún. 8. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, milyen tüneteid voltak a yasminelle-lel? (Előző vok)
2014. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát a libidóm az megszűnt létezni de komolyan, kicsit se akartam a szexet, néha se, ha megtörtént, akkor fájt mert nem voltam képes nedvesedni, depressziós voltam és kb idegbeteg, minden idegesített, hozzám se lehetett kb szólni, a melleim óriásira nőttek, ez kellemetlenül érintett,meg híztam is tőle és így ez a kettő szépen oda vezetett, hogy anorexiás lettem :D én nagyon érzékenyen reagálok a tabikra...amint abbahagytam, elmentek a fejem fölül a fekete felhők, amugy nem vagyok egy idegbeteg depresszív típus...csak ez a hatóanyag...
2014. jún. 9. 15:08
 6/9 A kérdező kommentje:
viszont 1000+1 ismerősöm van, aki yasminellet szed és semmi baja
2014. jún. 9. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 7 év alatt már többféle gyógyszert kipróbáltam, de a libidómmal soha nem volt probléma.


A Diane 35 volt nekem az első, utána a Regulon, aztán a Cypromix, és most pedig Qlaira-t szedek.

Az első háromtól azért más jellegű bajom volt (fejfájás, depresszió, vérzés 2 héten keresztül), de a Qlaira az nekem most tökéletes, pedig már 3 éve szedem. 29/N

2014. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy gyogyszer szedésének abbahgyasát követően mennyi idő után távoztak azok a felhők?

én most szeretném abbahagyni mert annyira csökkent a lbidióm a nuvaringtől, hog kezd rámenni a kapcsolatom emberi értinzéstől rosszull vagyok..páromtól se esik jól egy simogatás se...

2014. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát szerintem gyakorlatilag azonnal.

Már az első héten kezdtett tisztulni a fejem, meg aktívabb lettem, jobban élveztem mindent (pl futás, vagy csak valami szép dolgot látni, hallani), meg kevésbé voltam éhes..és akkor ez napról napra jobb lett, pár hét maximum szerintem ,de szinte azonnal sokkal jobb lesz a hangulatod, mert látod a javulást..legalábbis nálam igy volt..

2014. júl. 8. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!