Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer és esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer és esemény utáni tablettát szeretnék venni. Több kérdésem is lenne. Tudnátok válaszolni?

Figyelt kérdés
Az egyik az hogy kell e szülői engedély? (16 vagyok) Kell e hozzá taj kártya, személyi igazolvány vagy más irat? És az utolsó kérdés, hogy mennyi ideig tarthat a tabletta hatása?

2014. jún. 8. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal nálad nem vacakolna ilyennel. Nálam semmit nem kértek csak elmondtam, hogy mi a gond és adták is a vényt (a titkárnő és nem az orvos, mert ő késett, ilyenkor minden óra számít, szóval nem vacakolnak)


Kiadja a házidoki, az ambulancia, a nődoki. Ha mondod mit kérsz akkor általában soron kívül adják.


Általában 1 használat után legkorábban 3 hónappal lehet megint bevenni. És egy évben max 3x lehet alkalmazni. Ez rajta van a betegtájékoztatón is, bár lehet azóta ez változott.

2014. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
73%
Nem kell szülői engedély. Semmi más,csak 5000ft kb és bemész a gyógyszertárba és kikéred. Ha nem adnak akkor nőgyógyászhoz el kell mennetek gyorsan,ott adnak receptet. Ha magán nőgyógyászhoz mentek az kb. plusz 2000 ft a rendelés miatt. De az iskolai orvos is segít ebben,pont erre van ,nem gáz ha odamentek. 72 órátok van erre. Hajrá! :)
2014. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szülői engedély nem kell. Mindenképp orvoshoz kell menni előtte, mert vényhez kötött gyógyszer. Legjobb, ha nőgyógyászati ambulanciára mentek. Én először sima háziorvosi ügyeletre mentem, nem adták ki. Kellhet taj kártya, esetleg lakcímkártyát szoktak még kérni, bár ez esetben nem hinném.

A hatás szerintem max 1-2 nap, de nekem semmi mellékhatása nem volt.

2014. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 9. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!