Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció után 1 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció után 1 nappal teherbeesés lehetséges?

Figyelt kérdés
barátnőmmel együtt voltam a mens. elmúlás után 1-másfél nappal kb.(nemtudom pontosan mikor múlt el) és nem védekeztünk.próbáltam utánaolvasni de konkrétan nemtudtam erre rátalálni. persze ez egyénenként más, de valami választ tudnátok adni? a másik, ha ez tegnap este történt, ma tudok-e és lehet-e venni eseményutánit recept nélkül?

2014. jún. 10. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kodein :D Te nagyon okos és tájékozott vagy. Mi a végzettséged,hogy ennyire jártas vagy a témában? És honnan az a fölényes magabiztosság,hogy ilyen stílusban nyilvánulsz meg? Tényleg,nem írsz hülyeséget,nem az a baj,csak úgy adod elő,mintha te találtál volna fel mindent a világon. :D :D :D Megsértődni és vitázni nem ér :D Nem az a szándékom :D
2014. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

beleélveztél a barátnődbe vagy megszakítottátok?


egyébként attól függ, h a barátnődnek h alakul a ciklusa...hány napos stb


én nem vennék be a helybe esemény utánit, hiszen az esély csekély (persze mindig van)


2 hét múlva teszteljen

2014. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11: Végzettségem még nincs és mint bizonyítottam az első hozzászólásomban, annyira a témában sem vagyok magabiztos. Embriológiám még csak most lesz.


A magabiztosság meg maximum onnan jöhet, hogy tiniként voltam hasonló helyzetben, csak kiszakadt óvszerrel. Semmi következménye nem volt.

Nyilván az én esetem se törvényszerű, de véleményem szerint menstruáció után közvetlenül bevetetni egy 72-es tablettát, szerintem veszélyesebb, mint az, hogy akár korábban beérhet egy pete.

2014. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! segítettetek értelmezni és megnyugtatni kicsit..persze még ez közelsem lenne elég:D az utolsó válaszok viszonylag megnyugtattak. persze, aki még tud valamit ami hasznos szívesen várom:)
2014. jún. 13. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!