Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sürgősségi (alkalmi, Escapelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgősségi (alkalmi, Escapelle) fogamzásgátló után véreztem?

Figyelt kérdés
De nem tudom eldönteni, hogy a rendes menstruációm volt-e, mert ahhoz képest kevesebb volt (2 napig tartott, de amíg tartott addig erősebb vérzés volt, szerintem nyálkahártyadarabokkal) és olvastam, hogy terhesség alatt, akik menstruálnak azoknak van hasonló. Van okom aggódni?

2014. jún. 12. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mi azt tanultuk hogy ez rendben van, de ez nem tapasztalat csak egy fiúiskolában elhangzott könyvszagú mondat...

19f

2014. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D
2014. jún. 12. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:

Végig is hallgattad amit a doki mondott vagy csak üresség tátongott?


HORMONBOMBA


Esetleg tájékoztató?

Kimaradt a dobozból?

2014. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sajnos a nőgyógyászom nem volt túl segítőkész, a tájékoztatót többször, tüzetesen átfutottam, de még így is nagyon aggódok, mert több helyen olvastam, hogy ennek ellenére terhesek maradtak...:(
2014. jún. 12. 19:59
 5/13 A kérdező kommentje:
bár ők nem írtak vérzésről...
2014. jún. 12. 19:59
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Hát pedig elég sok ember vérzik utána, legtöbbször a sikeres vetélést jelenti, kilökődnek a szarok, most nem megyek bele, velem is ez volt..

72 órás tabi be, rá 4 nappal megjött és 3 napig tartott úgy, hogy azelőtt 2 héttel lett vége, kb 1 hónapig szarul voltam

2014. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem szarok löködnek ki, hanem a nyálkahártya, ami a nagy adag gyógysezrtől vatsagszik vmit, és amikor már nem kapod, megvonásos vérzés lesz, mint foggatlo alatt


vagy mikor emekedik honap kozepetol a prog.szint, aztán nem, és megjön

2014. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mennyi az eselye h terhes maradtam?
2014. jún. 14. 12:08
 9/13 anonim ***** válasza:

szabályosa ciklusod? Tudod, mikor jött volna meg? Hányadik napon volt ez az akció?


Ahogy nézem táéjokztatót, van 16% esélyed...

"Gyakori mellékhatások (100 betegből 1-10-et érint):

- Hányás. Amennyiben hányás jelentkezik, olvassa el a "Tennivalók hányás esetén" fejezetet.

- Szokatlan menstruáció. A legtöbb nőnél a megszokott időben normális vérzés jelentkezik, de néhány esetben a menstruáció késik, vagy előbb kezdődik. A következő menstruációig előfordulhat némi rendkívüli vagy pecsételő vérzés is. Amennyiben a menstruáció több mint 5 napot meghaladó késése, szokatlanul gyenge vagy szokatlanul erős vérzés jelentkezik, mielőbb forduljon orvosához.

- Emlőfeszülés, hasmenés, szédülés a gyógyszer bevételét követően."


ezt is ott találtam, mindezt fél perc alatt, te meg napok óta erre vársz?? :O

2014. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az aktus utáni 14. napon kimutatná a teszt, ha terhes lennék?
2014. jún. 14. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!