Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta szedése közben bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta szedése közben bele élvezhetek a barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye, hogy terhes lesz?

2014. jún. 14. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha te veszed be akkor nyugodtan
2014. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon kicsi az esélye, ezért szedi a tablettát..
2014. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő szedi nem én. Bocsi ez lehet félre érthető kérdés volt. Szval ő szedi 1 hónapja.
2014. jún. 14. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Annak nagyobb az eélye, hogy a tabletták hatására (mivel hormonalapúak), így egy kicsit megváltozik a csaj, na nem úgy hogy kinől a második feje, hanem még hülyébb lesz, mint volt... :-)


(Te meg szedj "Leszarom" tablettát (az szőlőcukor-alapú) :-))

2014. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olvassátok el a betegtájékoztatót, ketten már csak megértitek mi van oda írva......ott pontosan fel van ugyanis tüntetve hogy mikortól nyújt védelmet a nem kívánt terhességgel szemben :)
2014. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bele,előírásszerűen szedi

elhanyagolható

2014. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ennyi idő után már lehet :D
2014. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, elég furcsa, hogy benne vagy, közben nyitod ki a tabletta dobozát, majd kiszeded azt a pici bogyót, majd vizet veszel elő, és le is nyeled. Közben ugye épp szexeltek, hiszen a kérdésedben ezt írod. És te még el is akarsz élvezni, miközben épp beveszed a tablettát?


Nem tudom. Nekem elég bonyinak tűnik, szerintem inkább ő szedje.

2014. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó... :D

igen, megteheted, hiszen szedi a tablettát. persze normálisan kell hozzá szednie, nincs kimaradozás, elfelejtettem, majd 5 óra múlva beveszem, stb.

kicsi az esély rá.

de a betegtájékoztatók tessenek szívesek elolvasni, ennyi idősen talán az is megy, hiszen ott le van írva, hogy mikortól nyújt védelmet. az egy hónap elvileg már elegendő idő, de ha a gyik-os válaszolók nem értenek a bnőd tablettájához és emiatt lesz babátok, ne gyere szidni minket... :D

szóval csak nyugodtan legyetek együtt, de kicsit járjatok utána, lehetőleg ne itt, hanem valami komolyabb helyen (szülők, orvos, etc.)

2014. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!