Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal régota leszeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal régota leszeretnénk feküdni de ö alergiás a Gumira igy arra gondoltam hogy szedhetnék esemény utáni tabletátt. (nőgyogyászhoz semmiféle képpen nem megyek) tehát segitene ez a gyogyszer?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
van sokféle fogamzásgátló eszköz.. az eseményutáni tablettát nem ajánlom, nem arra való.. különben is azt ugy kb félévente lehet bevenni.. akkor ti majd félévente szeretkeztek? ez hülyeség.. más megoldás is van
2008. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM, az esemenyutani tabletta hatalmas hormonadagot tartalmaz! es csak mondom CSAK veszhelyzet eseten szabad bevenni!
2008. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elozo valaszolo vagyok... esetleg huvelytabletta vagy kup amit probalhattok...
2008. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson! Egy esemény utáni tabletta egy lónak is elég hormont tartalmaz, több hétre teljesen felborítaná a hormonháztartásodat. Egyébként ezt is csak receptre adják ki, csak orvos írhatja fel. Azt írtad, hogy nőgyógyászhoz semmiféleképpen nem mész el, pedig ez lenne a dolog elintézésének helyes módja, írass fel magadnak fogamzásgátlót.
2008. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

baleset esetén beszedsz egyet, de azt rendszeresen szedni tilos, évente max 3db ot szabad, az is gázos.

Én sem bírom a gumit, szóval amíg bnőim nem kezdte el szedni, ezért kivettem, mielőtt elmentem. 6 év alatt egy gyerekem sem lett.


Miért nem mész nőgyógyászhoz? Már csak rákszűrés, meg ilyenek miatt is minden normális nő évente egyszer elmegy.

Ennél nagyobb butaságot nem is mondhattál volna. Titoktartásuk van, meg hidd el, őt nem érdekli, hogy nő van előtte, számára csak munka vagy. Ha meg különösen egy nőgyógyásszal van bajod, menj másikhoz, pl ha anyukád a nőgyógyász. Akkor sem fognak egymásnak mondani semmit.

2008. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
72órásat nem szedhetsz csak úgy....az vészesetre való,és akkor is rongálja a szervezetedet ha évente 1szer veszed be
2008. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Egyszerű.. kerítesz egy másik pasit, vagy nem védekeztek és jön a gyerek.. am a viccet félretéve, inkább fogamzásgátlót szedjé' mert annak is nagy a hormon tartalma de a 72 órásink sokkal nagyobb:D
2008. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az eseményutáni tabletta nem játékszer, szóval ne azzal "védekezzetek"!


Nem értem, miért nem lehet a gyereket normálisan felvilágosítani, hogy milyen védekezési módszerek léteznek...

2008. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz nőgyógyászhoz menni, akkor ott a Pharmatex kúp vagy tabletta. Amúgy muszáj vagy nőgyógyászhoz menni előbb-utóbb, mert ha élsz szexuális életet, akkor évente érdemes megnézetni magad. Ha meg már ott vagy, akkor fogamzásgátló tablettát is felírathasz. A másik meg az, hogy az esemény utáni tablettát is a doki írja fel, mert csak úgy vény nélkül a gyógyszertárban nem fogod megkapni. És tényleg csak fél évente ajánlják a bevételét, mert annyi hormon van benne.
2008. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég érett vagy ahoz h lefeküdj a barátoddal akkor légy ahoz is elég érett h el merj menni egy nőgyógyászhozhoz!! megvizsgál és kész elvégezte a dolgát nem fog bántani meg nem ciki és te csak jol jársz vele

az eseményutáni tabit semmikép nem ajánlom!!

2008. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!