Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már szült Anyukák, tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már szült Anyukák, tabletta helyett hagyományos spirál vagy Mirena?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok két gyerek után, jelenleg tablettát szedek, de nem sok sikerrel. Már negyedik hónapja szedem, de van hóközi vérzésem is. Fél éve szültem. A libidóm kevesebb mint nulla.

Gondolkodom tartósabb jobb megoldásban, de nem tudom mi legyen, mert hagyományos spirál esetén ugyan van libidó, mivel nincs hormon, de lehet megtermékenyülés, és erős vérzés, a Mirena esetében pedig úgy olvastam, szintén nulla a libidó.

Szóval tapasztalatokat várok, mert ez a tabletta a fentiek miatt nem maradhat egyébként a Mirabellát írta fel az orvos.



2014. jún. 20. 09:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
ja és amúgy akik örökbe fogadtak, azok "nem szült" anyukák, nem? :)
2014. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sokat segít. Olyan lehetőséget nem találtam ami minek minden oldala rendben lenn. De legkisebb rossz a Mirena tűnik, így szerintem az lesz a tartós befutó.
2014. jún. 21. 15:10
 13/14 A kérdező kommentje:
Ja, a libidóval ugyanígy voltam / vagyok én is épp mint Te, de a mostani, második szülés utáni nullázást a tablettának tudom be, de lehet semmi köze hozzá, csak a két gyerek mellett a hancúr jár az eszembe, de ha már ilyen "érdektelenségre" vagyunk mi kárhoztatva, akkor a libidót ki is húzhatom a követelménylistáról.
2014. jún. 21. 15:18
 14/14 A kérdező kommentje:
Mármint a hancúr nem jut eszembe
2014. jún. 21. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!