Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikum szedése után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikum szedése után közvetlenül teherbe lehet esni? (fogamzásgátló mellett)

Figyelt kérdés

Az antibiotikum szedése közben nem voltam együtt a párommal, de az utolsó szem utántól egy hétig minden nap(aztán el kellett utaznia).Az antibiotikum befejezte után közvetlenül barnás vérzésem volt 4 napig, pedig még volt vissza 4 szem f.gátlóm. Beszedtem a f.gátlót de nem jött meg. Azóta eltelt az utolsó együttlétünktől számítva 11 nap.Csináltam egy tesztet negatív lett. Kb 5 napja változó erejű szúrást érzek a bal petefészkemnél.Még 3 nap múlva csinálok egy újabb tesztet.Aztán elmegyek dokihoz.

Csak addig gondoltam megérdeklődöm kinek mi a véleménye, tapasztalata.



2014. jún. 23. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy estem teherbe, hogy fog.gátlót szedtem, antibiotikumot egy hónapig, azalatt nem szexeltünk, utána se egy hónapig, és akkor estem teherbe az első együttlétünkkor. (külföldön volt az exem)


én elvetéltem, de azt mondta a doki, hogy nem ettől.


27N

2014. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A teszt korai volt, max. a 10-es erősségű mutatna valamit, a 25-ös normál még nem.


Lehetsz terhes, hisz az antibiotikum szedése alatt ÉS még utána 1 hétig máshogy kell védekezni!

2014. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ha ezt a kis "rést a falon" megtalálta, akkor nagyon szeretne jönni. :-) És bár nem mostanra terveztük, de áldásom rá. :-) Tesztet azért csináltam, mert így ha jön, akkor nagyjából fogom tudni, melyik volt az ominózus. A lehetséges napok közül az elsők kilőve.(bár úgy tudom a spermium 2-3napig is jól el van bent. Úgyh most várok és titkon reménykedem. :-)
2014. jún. 24. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!