Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtörtént már valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már valakivel, hogy tabletta NORMÁLIS szedése mellett, mindenféle gyógyszerek befolyása nélkül valóban teherbe esett?

Figyelt kérdés

Hát nem arra van pont, hogy ez ne történjen meg? Mitől lehet ez - hogy lehet (ezen kívül :D) észrevenni, ha nem hatásos a tabletta? Vagy ez is csak mese? :D

Köszönöm a válaszokat!



2014. jún. 8. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mese... én ennek köszönhetem, hogy élek.

Anyám csak a 3. hónapban jött rá, hogy terhes velem. És nem is gyanakodott mert rendesen szedte a tabit.

2014. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És ilyenkor a megvonásos vérzések is ugyanúgy megvannak?
2014. jún. 8. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak megvolt, mivel ugye a tabi miatt mindig ugyanúgy megjött neki, semmi gyanúsat nem tapasztalt.
2014. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A régi időkben igen, nem volt olyan biztonságos, én is így születtem tabi mellett. De én már több mint 2 éve szedem, mindig belém élvez a párom és eddig nem lettem terhes.
2014. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

2 féle hatású tabi van. Az egyik abortál tehát úgy működik mint a 72 órás, a másik pedig megelőz.


Az abortálós mechanikájúnál sokkal többször fordul elő a terhesség.

2014. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Én Deciorát szedek, szerintem az megelőz, nekem bevált.
2014. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden tabletta abortál és megelőz egyszerre. 3 módon fejti ki a hatását.

1: gátolja a peteérést

2: sűrűsíti a váladékot a petevezetőben, így a spermiumok annyira lassan tudnak haladni, hogy elpusztulnak, mire egy érett petével találkoznának, mivel még a legrátermettebbek sem élnek 48 óránál tovább.

3: vékonyítja a méh nyálkahártyáját, így még ha meg is történik a megtermékenyítés, nem képes a zigóta beágyazódni és kilökődik.


Az ezekkel a statisztikákkal a baj, hogy "hát én rendesen szedtem és terhes lettem". Igen, állítása szerint bevette rendszeresen, nem volt hasmenése sem, semmi sem gyengítette, de a legtöbb esetben elfelejtették bevenni.

Ettől függetlenül előfordulhat, hogy a 3 gátló hatás ellenére is születnek Duncan Mcloadok, de ez 1000 nőből 1-5-nél fordul elő.

2014. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
87%
En is igy estem teherbe! Soha nem hagytam ki egyet sem! Ugy tudtam meg hogy terhes vagyok hogy elveteltem sajnos! Azota nem szedek tablettat es most 5 nap mulva megerkezik az en kis hercegnom :)
2014. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!