Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha most feltetetem a Mirénát,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most feltetetem a Mirénát, akkor mikor mehetek fürödni?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hét múlva lehetne feltenni, de augusztus közepén megyünk a Balatonhoz. Akkor már lehetne vele fürödni?

2014. jún. 26. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mit teszel hova???
2014. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Az meg mi?
2014. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Én Mirena feltétele után 2 hónapig folyamatosan pecsételve vérezgettem. Szerintem inkább várj a nyaralás végéig.

(Aki nem tudja miről van szó, minek válaszol??)

2014. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hormont tartalmazó spirál. Olyan, mint a rendes, csak van benne kis progeszteron. Magas a hatásfoka emiatt. :)
2014. jún. 26. 10:46
 5/10 A kérdező kommentje:
3as, köszi a választ. Lehet akkor várok inkább. És te amúgy mit tapasztaltal? Mellekhatasok? Hízás volt? Köszi :)
2014. jún. 26. 10:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem miután feltették, a vérzésem annyit változott, hogy a korábbi 7 napos vérzés helyett 10 napig tartott. Viszont a mennyisége hónapról-hónapra lecsökkent. Ez egy fél éve volt, jelenleg kb. 4 napig tart, de egy tisztasági betét is elég. Nálam pecsételővérzés nem volt.
2014. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. :)és Mellekhatasok?
2014. jún. 27. 08:52
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Harmadik vagyok - nekem mellékhatás csak annyi van, hogy könnyebben elkapok mindenféle fertőzést, mert a jelzőszál bevezeti a méhbe a bacikat :/ nagyon kell vigyázni nyilvános wc-nél, fürdőzésnél stb. Amúgy kényelmes, meg vagyok vele elégedve.

A privátban kapott válaszokat (menj szülni te ribi, az iskolában okoskodjál és hasonló kedvességek...)köszönöm, de már unom, úgyhogy letiltottalak kedves kötekedő.

2014. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úristen ki ez a nő ki kellene tiltani az oldalról.??? A kérdésre válaszolj ne a többieket szidjad!
2014. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Bacikat nem lehet wc elkapni

Komolyan a spiral nem log bele a wc be

Pfff

Bacikat a szextol lehet mirenaval elkapni igen a draga parodtol aki ki tudja hol jart elotted ill sok sok baci van a kakasan

2016. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!