Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót szedek, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót szedek, és hagyom hogy a párom bennem menjen el. Akkor utána kifog folyni belőlem a sperma? (és most nem a hülyeségre gondolok, h tuti nem marad bent stb) Ez nem undorító?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz valakit, nem hiszem, hogy ezen múlna, persze nyilván nem olyan tiszta, mint óvszerrel, de hát basszus :D először nekem fura volt, de megszoktam
2014. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem tartom annak. Én mondjuk szoktam egy tust csinálni utána, de nem rögtön.
2014. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de nem szokott úgy kifolyni rendesen, mint ha pisilnél?
2014. jún. 30. 13:08
 4/10 anonim ***** válasza:

mivel sűrűbb, nem folyik ki az egész egyszerre, inkább először a legtöbb, aztán fokozatosan a maradék. ha ezt meg akarod előzni, szex után tus alatt "mosd ki" magad kézzel.

de egyébként miért tőlünk kérdezed, hogy ez undorító-e? :D nekem nem az.

hogy te undorodsz-e a párod spermájától (ami amúgy elég fura szerintem) azt mi honnan tudhatnánk? :)

2014. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább mint egy menszesz. Én általában egy törcsire folyatom amennyit csak lehet és a bent szorult levegő miatt gyakran jön mellé más dolgokat utánzó hang is ami nagyon ciki volt nekem de mostmár csak nevetünk rajta. De ha ez neked undi menj el vécére.
2014. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
természetesen kifolyik. ha nem pattansz fel rögtön akkor késöbb és lassabban folyik ki ha rögötn akkor hamar. Egyébként spermium természetesen marad bent mivel attól hogy te gyógyszert szedsz mivel nem akarsz terhességet ök ezt nem tudják, igy ök mennek és teszik vagyis tennék a dolgukat (keresik a petesejtet). A spermiuok akár 3-4 napig is elélnek a petevezetékekeben és a méhben. Ez azért van hogy be tudják várni a peteérést ha nem éppen akkor van amikor az aktus volt. A petesejt csak kb 24 órán át megtermékenyithető.
2014. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem undorodom a párom spermiumától, csak magától ettől h kifolyik. de így már értem, és köszönöm.
2014. jún. 30. 13:21
 8/10 anonim ***** válasza:
belőlem alig folyik ki
2014. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kifolyik, de nem rögtön csak mozdulatoknál.. Én szoktam utánna tusoli .. nem azonnal csak egy 30perc után
2014. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
tényleg csak akkor folyik ki ha mozogsz. szerintem mivel a párodról van szó, egy kapcsolatról, valakiről, akit szeretsz, nem undorító :) de ha nem akarod hogy visszaöltözés után a bugyid olyan legyen, csak kapj fel egy hosszított pólót, mondjuk a pasidét és menj ki tusolni. én is mindig kimegyek, bár nem azonnal.
2014. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!