Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebből lehet baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isaac42 kérdése:

Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

Vettem egy doboz gumióvszert, mert úgy gondoltam nem árt megtanulni használni (hogy később ne kelljen a barátnőnél szerencsétlenkedni), viszont a felhúzásnál elsőre nem ment fel, csak másodszorra, akkor is nagyon erősen kellett húznom, hogy rámenjen (az első felhúzásnál nagyon nyomta a makkomat). Amikor fölment, akkor már nem volt annyira kellemetlen. Maszturbáltam benne, hogy leellenőrizzem kiszakad-e, jól húztam e föl, és ott minden jól ment, viszont azóta egyszer-kétszer kicsit mintha fájt volna a péniszem (de rendesen fel tud még állni), és nem tudom, hogy most lett-e valami bajom.

A péniszem 14.5-15 cm hosszú, és kb. 4.5-4.8 cm vastag. Az óvszer dobozán pedig ennél nagyob vastagságot írtak, így nem értem, miért nem ment fel könnyen.



2014. júl. 5. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
forditva erőltetted esetleg vhogy fel?
2014. júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát az oké, hogy nagyobbnal mondja valaki a péniszét, de hogy kisebbnek ? Szerintem ellenőrizd le újra az adatokat :D
2014. júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Figyeltem, hogy ne fordítva legyen, és az adatok jók, szerintem.
2014. júl. 5. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!