Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van velem? Egyre idegesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Egyre idegesebb vagyok!

Figyelt kérdés

Jonapot. Első honapja volt hogy szedtem a gestomix 20 fogamzásgátlót. Most vagyok a 7 napos szunet 5-ik napján. Hétfőn jott meg barnasan majd Erősödött rendes piros volt viszont mara alig van. Egyebkent menzesz első napján vettem be, es nem vártuk ki az egy hónapot. Volt olyan hogy bevettem a gyógyszert ra kb 1orara volt hig székletem de egyszeri tobb nem. Utánanéztem es azt olvastam hogy ez semmit nem változtat ezért nem vettem be ujat. Volt ilyen ra kb egy hétre is. De csak egy alkalommal volt itt is hig székletem. On szerint vegezzek tesztet? Vagy csak feleslegesen parázok ? A masik kérdésem hogy befolyásolja e a gestomixet a Zyrtec 10mg allergiagyogyszer? Koszonom!!


ez volt július 3án (netes nőgyógyásznak írtam) azt kaptam válaszul, hogy csak túlaggódom.

de azóta (szerintem idegesség miatt) néha vagy hányingerem van, vagy szédülök, vagy szurkál a hasam alja valami mindig van. Néha rám jön. Szerintetek? Nagyon aggódom



2014. júl. 14. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet...szerintem az az 1500ft kiadás megér annyit, hogy ne izgulj tovább!
2014. júl. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De szerinted lehetséges?
2014. júl. 15. 15:36
 3/4 anonim válasza:
Figyu, én is nagyon aggódós vagyok és amikor azt hittem hogy terhes vagyok, ugyan így produkáltam azokat a tüneteket amiket most te, sőt! Utána olvastam és már másnap elkezdtem szédülni és egyik reggel még hánytam is. Ne aggódj annyira! Vegyél egy tesztet! A Dm-ben lehet venni 500Ft-ért és teljesen megbízható. Amikor kiderült hogy nincs bajom hatalmas kő esett le a szívemről és még magamat is kinevettem mennyire hülye vagyok! Keep Calm! :)))
2014. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fuu köszi:)) Írtam a netes nőgyógyásznak az orvostudakozón sőőőt a webbetegen is (ez már beteges:D) és azt írták, hogy túl aggódom:)
2014. júl. 19. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!