Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van ha 4 napig nem szedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha 4 napig nem szedtem be a fogamzásgátló tablettát és kiszakadt a gumi, csütörtökön még bevettem, de vasárnap elszakadt az óvszer és ma bevettem két fogamzásgátló tabit lehetek terhes vagy szedjem tovább a tablettát?

Figyelt kérdés
Azt hittük a gumi majd megvéd és abba akartam hagyni a tabletta szedést..de akkor végigkell szedni a levelet hogy védjen terhesség ellen vagy mostmár úgyis mindegy?

2014. júl. 15. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
betegtájékoztató esetleg?
2014. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs meg a betegtájékoztató..:S
2014. júl. 15. 20:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha már ez minum a 2. Levél tehát 1 hónapot végig szedtél nem lesz baj. Ez hányadik levél hányadik tablettája? Ha közel menzeszed szerintem nem lesz baj akkor sem ha ez az első levél. Persze így is lehetsz terhes de nagyon kicsi az esélye ha közel a menzeszed.
2014. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ez az első levél egy hete kezdtem el szedni amikor megjött 1.-jén kedden vettem be az elsőt utána szedtem folyamatosan 10.-éig csütörtökig utána maradt ki 4 nap p-sz-v-h és ma bevettem kettőt. amúgy vasárnap szakadt ki a gumi..

??? most mi lesz?

2014. júl. 15. 20:28
 5/16 anonim ***** válasza:
kerdezd meg az orvosod vagy ha ninc ra lehetoseged akkor nogyogyasz valaszol online ird be googlbe
2014. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyikotok sem tudja használni a gumit, hogy ennyiszer kiszakad??

:D

2014. júl. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Pont a kritikus zónában vagy. Menj el nőgyógyászhoz. Ebből sajnos bármi lehet. Drukkolok, hogy ne legyen baj!

Írj majd, hogy mi volt!

2014. júl. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De akkor még menstruáltam! pecsételő vérzésem volt. közel volt a menzesz így nem is lehetett ovulációm szerintem.
2014. júl. 16. 11:18
 9/16 A kérdező kommentje:
csak 1 hónap múlva kaptam időpontot a nőgyógyászhoz mert szabadságon vannak..:(
2014. júl. 16. 13:28
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni,de nekem mindkét terhességem a menzeszem elotti 1-2 napban jött össze.Bár mindig rendszertelen volt,es altalaban a peteérésem is mindig későn volt.

Amugy 2 tabit egy nap beveni igencsak felesleges volt...visszamenôleg ugysem véd.

2014. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!