Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy terhességi tünetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Július 9-én voltam együtt párommal, ahol vèdekeztünk de kiszakadt az óvszer. Azóta aggódom sokat stresszelek rajta, hogy mi lesz most, terhességi teszthez ugye pedig várni kell még. Ma 16-án megujjazott, rá pár órával pedig barnás folyásom volt. Este pedig fàjást éreztem az alhasam bal részén. A mensim kb. 27-28 napos bár sajnosez változó. Legutóbbi mensim pedig 27-én volt. Kérlek értelmes válaszokat küldhetek. Igen, tudom, hogy hibàztam tisztàban vagyok vele ugyhogy kèrlek ne oktassatok ki hanem inkább segítö jellegü üzeneteket küldjetek. Köszönöm!

2014. júl. 16. 22:59
 1/7 anonim válasza:
nyugi...kicsi nagyon az esélye!
2014. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az óvszer mikor szakadt ki? Még az előtt mikor elment?
2014. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
1 hét után még nem érezhetsz terhességi tüneteket. Nyugodj meg és majd meg fog jönni, de amíg stresszel biztos nem jön meg.
2014. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes...Hát most nem tudsz mit csinálni csak várni egy hét múlva csinálj egy tesztet mindenképpen...aztán menj el dokihoz is akkor is ha negatív lesz biztos ami biztos...bár a doki se mindig látja a korai terhességet úgy hogy várj még a nőgyógyásszal két hetet szerintem minimum...Ha nem jönne meg a következő mensid időre ahogy szokott késik 2-3 napot igazából akkor kellene menned dokihoz mert akkor már biztosra megtudja mondani mi a helyzet...
2014. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, elég esélyesnek tűnik. Az óvszereken ugyan vannak spermicid anyagok, de ez nem jelent semmit. Egy tesztet már most is csinálhatsz, egyik reggel, de ha nem nyugszol meg, még egyet jövő héten (van olyan teszt, amiben egyszerre kettő is van).
2014. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen fontso dolgot kihagytam! Elszakadt de nem ment el belém, csak nem rögtön vettük észre.

Köszönöm szépen az eddigi üzeneteket sokat segitetek tisztábban gondolkodni!

2014. júl. 17. 08:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lett baj?
2015. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!