Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Harmonet fogamzásgátlót írt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmonet fogamzásgátlót írt fel a dokim. A doki azt mondta hogy akkor vegyem be az első tabit, miután elmúlt a menzesz. A barátnőm pedig azt mondja, hogy a vérzés első napján kell bevenni. Akkor most mikor kéne?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ismerem ezt a tablettát, de én inkább az orvosra hallgatnék, mint egy barátnőre, legalábbis ilyesmiben. Amúgy a használati útmutatóban is le kellene írva lenni, hogy miként kell alkalmazni. De rá is kereshetsz a gyógyszerre a neten, szerintem ott is fent kell lenni a használata.
2008. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Énis Harmonetet szedek,és a menstruáció első napján kell bevenni...tuti 100.
2008. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az nagyon nagy baj ha én az első csomit menstruáció utáni első napon kezdtem el? Doki szerint nem gáz.
2008. aug. 10. 11:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy menstruáció napjaiban kell beszedni az elsőt,de nem vagyok benne biztos,ha a doki aztmondta,hogy akkor is be lehet,akkor az biztos úgy van :)
2008. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Harmonet ugyanolyan mint a többi egyfázisú, de ez le is van írva a betegtájékoztatóban:

első alkalommal a vérzés 1. napján kell elkezdeni a szedést. Ha már megvan a vérzésed, elkezdheted a 2-5. napon is, ám ekkor 7 napig kiegészítő fogamzásgátlás szükséges.

Egyébként a Harmonettől én személy szerint 4 hónap alatt 5 kilót híztam. Persze ez abszolút egyénfüggő.

2008. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én most szedem az első levél tabit,és úgy felboritotta a szervezetemet,hogy azthiszem abbahagyom.Pattanások,hangulatváltozás,hüvelygyulladás,pecsételő vérzés...mind jelentkezett nálam.Lehet más okból,azért nem állok le vele most :/ Nektek tapasztalat?[Harmonet]
2008. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia.Én is Harmonetet szedek most vagyok az 1. levél felénél.Nekem a dokim azt mondta hogy az 1. naptol szedjem,úgy is kezdtem el.A tájékoztatóban az van leírva hogy vagy az 1. napon vagy a 2.-7. napon kell elkezdeni.
2008. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem most fogyott el az első levél, de semmi problémám nincs vele csak annyi hogy a mensi utáni első napon kezdtem el. Innentől ha elkezdem a 2.levelet akkor már belém élvezhet a párom?
2008. aug. 24. 18:34
 9/9 anonim válasza:
Szerintem akkor már tuti.
2008. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!