Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruációm nagyon rendszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációm nagyon rendszertelen. Nem tudom, mikor lehetne összehozni, hogy teherbe essek. Elvileg 25-én kéne megjönnie. Mi a barátommal 19-én és 21-én voltunk először együtt, úgy belém is élvezett. Lehet ebből baba? Meddig várjak a teszteléssel?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
a tesztel 2 hetet kell várni
2014. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen rendszertelen, akkor ne várjatok időpontra, hiszen bármikor lehet peteérés.

Ha szeretnétek az esélyeket növelni, akkor 1 hét megtartóztatás mindkettőtöknek, majd utána mindent bele!

Maradj olyan pózban, ahogy nem folyik ki.

Tesztelhetsz, ha 1-2 hétig nem jön meg a vérzés.

2014. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a nagyon rendszertelen? Minden hónapban van? Akkor nem rendszertelen, csak nem atomóra szerint jársz. Ha egyik hónapban van utána meg nincs, akkor viszont orvoshoz is nem ártana elmenni, mert ez bizony hormonzavar és lehet tud segíteni. Egyébként próbálkozzatok folyamatosan, "élvezzétek" ki ezt az időszakot és ráérsz mondjuk egy hónap múlva tesztelni. Ha rágörcsölsz, hogy összejön-e akkor lehet nem sikerül.
2014. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt már úgy hogy elsején jött meg,következő hónap közepén aztán meg hónap végén.Szóval nem tudom belőni,heti 3x-4x vagyunk együtt-hátha sikerül:)A dokim szerint ha szülni fogok akkor helyre állhat-amúgy nem talált semmi elváltozást,hormonbajról nem tudok hogy lenne,vérvételen már voltam
2014. júl. 22. 21:15
 5/7 A kérdező kommentje:
De volt már olyan is,hogy egy hónapig kimaradt
2014. júl. 22. 21:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hasznosak számomra:)Mindig olyan pózban vagyok,hogy nem folyik ki-szóval ezzel nincs is gond,csak kicsit stresszelek hogy összejön-e.Nagyon szeretnék már babát.
2014. júl. 22. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:

"heti 3x-4x vagyunk együtt"

Így nem növeled meg az esélyeket. Elég neked az átlagos?


Másrészt pedig ne stresszelj! Ne foglalkozz vele, hogy összejön-e, mert ez komolyan zavarhatja a terhességet.

Volt olyan, aki akkor lett terhes, amikor abbahagyta az idegeskedést, és végre elengedte magát a szexben.

2014. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!