Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm ma volt nőgyógyásznál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ma volt nőgyógyásznál és felírták neki a Gestomix 20-at. Előtte még nem tablettázott. Kiknek mik a tapasztalatai a fent említett tablettával?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 4 éve ezt szedem folyamatosan, illetve kisfiam előtt is. Semmi bajom vele. Sajnos nem híztam, pedig rám fért volna. Kérdezz nyugodtan!
2014. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Libidocsökkenés mennyire érezhető?

Tényleg májkárosító hatású?

2014. júl. 23. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél jönnek ki ilyen mellékhatások. Én 2 éve szedek, és csak nőtt a szexuális étvágyam. A májammal pedig semmi gond nincs.
2014. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Illetve előbb olvastam neten, hogy gyakori mellékhatás lehet még: "probléma a kontaklencse viselésével"

Mit jelent ez pontosabban?

2014. júl. 23. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:
szemszárazságot okozhat, ezáltal a kontaktlencse felhelyezése kicsit kellemetlen lehet
2014. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írták mindenkinél mást hozhat ki, van akinek nincs vele problémája van akinek van. Nálam pl gyakori hüvelyfertőzést csinált. Ránéztem egy nyilvános wc-re és már mehettem a 10 napos kúrámért a nődokihoz. 6 hónapig szedtem aztán betelt a pohár. Viszont évek óta szedek fogamzásgátlót, minden évben megyek vérvételre (alapfeltételnek kellene lennie) és semmi gond nincs a májammal, se egyéb értékeimmel. Sőt, a koleszterin javult is, mert nem akarok hízni, ezért odafigyelek mit eszek. Sajna a gyógyszer meghozza az étvágyat plusz sok vizet bent tart nálam, így könnyebben hízok mellette, de nem a levegőtől.
2014. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Nekem is a Gestomix 20 volt az első (és eddig egyetlen) fajta tablettám. Én 2 éve szedem, semmi problémát nem okozott, nem érzek semmi mellékhatást. Nálam minden rendben működik. Ha a barátnődnél valami nem lesz okés, valami mellékhatást érez, akkor menjen vissza a dokihoz és majd ő ellátja tanácsokkal, új gyógyszert ír fel, ha szükséges :)

2014. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!