Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2hete voltam orvosnál már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyenes Zsanett kérdése:

2hete voltam orvosnál már 3honapja késett. Irtolyan gyogyszert ami meghozza a havimat (5napos) bevettem rá 1 hétre elkezdtem a fogi gátlot. De nem jött meg hanem barnafolyásom volt.7fogigátlot szedtem be ideáig. Most akk ez hatásos v mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is írtak egyszer olyan gyógyszert ami meghozza. Szülés után nem akart megjönni :-( De én úgy emlékszem, hogy szigorúan a lelkemre kötötte az orvos, hogy az utolsó szem gyógyszer bevétele után max. 3. napon meg KELL jönnie. Azt mondta, hogyha nem jön meg akkor azonnal vissza kell mennem. A fogamzásgátlót pedig az 1. napon kellett elkezdenem. Én a helyedben visszamennék az orvoshoz, mégpedig elég gyorsan.
2011. nov. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint a menzesz 1. napján kellett elkezdenem a fogi gátlót. Előző voltam. Ja és nagyon szigorúan ki volt kötve, hogy a meghozó gyógyszer miatt az 1. menzesz végéig SEMMI szex. A meghozó gyógszer hatása miatt. Viccesen azt mondta a nőgyógyászom, hogy dupla óvszerben esetleg...
2011. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nekem 3 hetet mondott h megjön...meg elkezdtem a fogit mert barna trutyi jött ami az 1 ö napon szokott nekem....
2011. nov. 16. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza az orvoshoz ha bizonytalan vagy. Az a legbiztosabb. Bővebben ment priviben :-)
2011. nov. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
jolvan Kiki hozz egy kólát!
2011. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
szerintem terhes vagy valószínűleg...
2011. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok az megjött már 4 napja csak iszoynatosan fáj...de a boldogság megvan:) köszi mindnekinek:)
2011. dec. 4. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!