Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol érdemes óvszert venni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes óvszert venni? Drogériákban lehet kapni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 21:26
 1/8 anonim válasza:
persze, h lehet :)
2010. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ahh, köszi :D
2010. jan. 10. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Rossman, DM. Nem tudom már melyikben, de az egyikben jelentősen olcsóbb volt anno (mostanában tabletta van :P). És mind2 olcsóbb, mint a gyógyszertár, bár ott is lehet kapni kotont.
2010. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Drogériában, gyógyszertárban, hiper-, szupermarketekben, helyi kisboltokban! :)
2010. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hú tényleg ez is jó megközelítés, h hol olcsóbb? :D Eddig csak az volt a bajom h hol van normális választék, mert hipermárketekben ált kiraknak 1 2 fajtát aztán csá..
2010. jan. 10. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Fejből nem tudom, de talán a gyógyszertárban a legolcsóbb! Viszont a hipermarketek tele vannak 3-as, 9-es, 10-es, 12-es kiszerelésű óvszerekkel, az egész ks mérettől, a nagyobbakig! Színre is van egy rakás, van bordázott vagy sima felületű és nálunk még van kis f@rkúaknak világítós is! :) Nem tudom, te milyen hipermarketről beszélsz...?

(Az voltam aki előtted írt...)

2010. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hmm amik Kecskemét körül vannak én azokról ;) eddig mindbe amibe voltam egyet kivágtak de abból 100-at és ennyi.. De ha Te ezt állítod akkor ezentúl majd jobban figyelek ;) köszi
2010. jan. 10. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:
tesco,szexshop
2010. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!