Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan értessem meg a barátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a barátommal, hogy nem akarok fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Lassan félé éve járunk 22 évesek vagyunk. És már az eleje óta erőlteti, hogy szedjek gyógyszert, mondtam, hogy nem szeretnék, a mellékhatások és a hormontartalma miatt. Erre jön azzal, hogy az ő apukája nőgyógyász és ezekből semmi nem igaz, mert akkor nem szedné senki sem. De már nagyon elegem van ebből, hogyan értessem meg vele végleg, hogy nem akarok szedni ?
2014. júl. 30. 20:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*fél éve
2014. júl. 30. 20:16
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éri meg hagyd ott, ezt nem megértetni kell.. az értelmes ember elsőre is felfogja.
2014. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sokkal jobb óvszer nélkül szeretkezni, mint óvszerrel, de óvszerrel sokkal jobb szeretkezni mint nem szeretkezni.

Ha nem érti meg, akkor küldd el a fenébe.

Ezt el kell fogadnia, mint sok másik pasinak.

Én is elfogadtam a saját kapcsolatomban. 29f

2014. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Az apja orvos, vagyis magyarul üzletember és a saját üzletét viszi, képviseli a gyógyszergyárakat akiknek a termékéből (is) él. Én soha nem erőltetném, hogy egy lány fogamzásgátlót szedjen, sőt még le is szoktatnám róla pont a fent említett dolgok miatt, amiket írtál.

Ha nem tudja ezt feldolgozni, szakítás lesz a vége. Akkor viszont nem kár érte. Nem egy rongybaba vagy amit ő a kedvére dughat, hanem élő ember akinek saját teste van és számít az egészsége. Akárhogy is nézzük, az egy vegyi anyag ami beavatkozik a természetes, egészséges test működésébe. Ha ő ezt nem fogja fel akkor ennyi. Én biztos nem erőltetném a kapcsolatot így a helyedben. Fiú létemre max. akkor mennék bele ha már van gyerek.

20+ F

2014. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

Dobd, ha ilyen hisztis pics.a vagy, hogy még ennyire is képtelen vagy a barátodért, ez alapvető dolog lenne ha amúgy nincs semmilyen egészségügyi okod arra, hogy ne szedd. Túl van spilázva a mellékhatások meg hormonhülyeség.


L

2014. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

"hormonhülyeség"


A 2. gyereked után vagy 40 évesen kíváncsi lennék mit mondasz majd erre..

2014. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%

Háát pedig egy kicsit túlzásba viszed.

Óvszer nélkül mindenképp jobb.


Én azt mondom, hogy még csak féléve vagytok együtt. És én ezt még nem mondanám hűde nagyon komoly kapcsolatnak. Ergo ha már legalább 1 éve együtt vagytok, akkor azért már nem ártana. főleg, hogy nem 10-en évesek vagytok már.


A véglegeset pedig akkor mondanám, ha már össze vagytok költözve.

2014. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
6: A gyógyszer biztonságosabb fogamzásgátló, mint az óvszer...
2014. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Én is kirúgnám az ilyet. Ugyanúgy vagyok mint te, én se tenném tönkre a szervezetemet senki kedvéért sem. Főleg hogy nekem eddig a tartós kapcsolataim is kimerültek abban, hogy hétvégente találkoztunk... :/ Aki ezt nem érti meg, meg csak a saját kényelmét nézi, az egy önző disznó. Vannak olyan gumik, amiket alig érezni. Az orvosokról meg nekem is megvan a véleményem. Fogadok ha lánya lenne, nem mondana neki ilyeneket...


Plusz aki nem hajlandó gumit húzni, az azt jelenti, hogy mással se használt, vagyis kitudja miket kaphatsz el tőle, akkor is ha hozzád hűséges. Nekem is volt egy, akivel megszakítással védekeztünk, hát még jóval kapcsolat után is jöttek elő nálam dolgok :( Jó volt nagyon, de ennyit nem ér.

2014. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Noydra ***** válasza:
0%

Én biztos nem vesződnék veled a helyében.

Aki hülye, azzal mit lehet csinálni? :D

Minden nőgyógyász azt ajánlja, még közeli "családtag" is.

2014. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!