Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz az a sok rossz, amit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a sok rossz, amit a fogamzásgátló tablettákról állítanak?

Figyelt kérdés
Hogy hormonzavart okoz, durva elhízáshoz vezet, rákkeltő, nem véd 100%-osan...
2014. aug. 9. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Aha, kb. 100 000-ből egy nőre. A többinek semmi baja nem lesz tőle.
2014. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon kevés százaléka a nőknek, akikre ez igaz.

A többinek meg nem okoz semmiféle problémát.

2014. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem még semmi bajom nem lett tőle. mondjuk csak másfél levelet szedtem be. de egy dekát sem híztam, nem volt semmilyen köztes vérzésem, nincs semmi problémám.
2014. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt nem az elhízás a legkomolyabb,amit egy fogamzásgátló tud okozni!

Sok káros mellékhatása is van neki!

Védeni véd,én anno mikor szedtem,sosem lettem terhes mellette.Hogy rákkeltő-e azt nem tudom...

Nővéremnek melldaganata lett tőle,szerencsére jóindulató.

Nekem januárban szedtek ki egy méhpolipot.Több mint valószínű,hogy a bogyótól jött még ki 3 éve.Örökölni nem örökölhettem,és még csak 40 körül sem vagyok.A polipok nagyrészben jóindulatúak,és ez az én esetemben is így volt,de megvolt rá az esély,hogy akár lehettek volna daganatos sejtek is benne.

Mellesleg mikor szedtem kb. 2 hétig voltam normális,utána a másik 2 hétben totál hülye,minden bajom volt.

Mióta nem szedem,teljesen rendbe jöttem.Nem vagyok idegsokkos,és ugyanúgy halál pontosan jön meg a menszeszem.

Mindenki maga dönti el,hogy szedni akarja-e vagy sem,de a szervezetedből szinte sosem fog kiürülni az a szenny.

Alapból,ha belegondolsz,teljesen megváltoztatja a ciklusod,beszabályozza.Nem a saját szervezeted kreálja a dolgokat.

2014. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!