Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Először most kezdtem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először most kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Beszedtem az első levéllel és most van tablettaszünet.3 napja nem jön meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma egész nap ilyen halvány rózsaszínes folyásom van akkor ez azt jelenti hogy megjött csak még nem olyan erős? Köszi a válaszokat előre is! :)
2014. aug. 11. 21:24
 1/4 anonim válasza:
ha fáj a hasad és szédülsz meg sokat hánysz akkor igen de ha nem akkor csak késik.
2014. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett akkor fogod észrevenni hogy terhes vagy ha esetleg hánysz vagy rosszul vagy reggelente esetleg erősebben érzed a szagokat, illatokat amik akár fejfájást is okozhatnak. A vérzés megszűnés a tabletta miatt nem elsődleges tünet, mert fogamzásgátló mellett megvonásos vérzésed van. A tabletta nélküli napokra vérzéssel reagál a szervezeted, egyfajta hormon elvonásos állapot. Ezért nem jön meg ha két levelet egymás után beszedsz csak a második levél után.


Egyébként nyugi, 7 nap a szünet, még van ideje, hogy megjöjjön. Nekem anno a 6. nap reggelente jött meg mindig. Most 24 tabletta 4 nap placebo (szünet) típusú tablettát szedek. Elvileg a 4 napos szünetben kellene megjönnie a tájékoztató szerint. Ehhez képest az új levél első szemének napján jön meg mindig. (este szedem, lehet ez kavar be neki napokat nézve)

2014. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz, inkább menj el a nőgyógyászodhoz, egyébként nekem általában a 3-4. napon szokott megjönni tablettaszünetben, van, amikor gyengébb, van, amikor erősebb, de nekem azelőtt is változó volt, és rendszertelen is.
2014. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom nektek! Ma reggelre rendesen megjott :)
2014. aug. 12. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!