Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek vagy kizárt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek vagy kizárt?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Nemtudom mennyire fontos,de leírok szinte mindent amit csak tudok.

Július 30.án pontosan megjött a menstruációm.

Augusztus 5.-én már az utolsó napba voltam így már szinte semmi nem volt,6.-án lefeküdtem a barátommal és utána 7.-én is..

Használtunk óvszert mind a 2x,de mivel én mindent túl stresszelek ezért olyanok jutnak az eszembe,hogy mivan ha előváladék valahogy került belém..

Hasfájás,hányinger és szédülés kerülget napi szinten engem,viszont ezek már régebb óta..De ezek már pszhiológiai ,ügyek' úgymond..



2014. aug. 12. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2014. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég hülyén fogalmaztam,bocsánat érte..De már totálisan be vagyok bolondulva és már mindent kötök mindenhez..:(
2014. aug. 12. 14:12
 3/10 A kérdező kommentje:
Első : ezt csak úgy mondod,vagy tényleg?
2014. aug. 12. 14:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A képlet viszonylag egyszerű: bedugta a hímvesszőjét a hüvelyedbe gumi nélkül, vagy nem? Ha nem, akkor kb. 0 esély van a terhességre.
2014. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gumi nélkül NEM !:)
2014. aug. 12. 14:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha óvszerbe szexeltetek akkor ennek a kérdésnek mi az értelme, áruld már el?????
2014. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
kizárt dolog mert nem tudom... vegyél terhességi tesztet és kész.....biatch
2014. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
óvszer----szóval nem lehetsz terhes!!!!! vagy akkor ne szexelj, ha ennyire gyerekes vagy....
2014. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
NEM VAGY TERHES. Állj neki fogamzásgátlót szedni ha ennyire bekombinálsz mindent.
2014. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
meglehet, hogy inkább igen, de azért hajlok a nem felé.
2014. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!