Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöjjek össze a legjobb haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze a legjobb haverommal? Lehetek még szerelmes belé, vagy kizárt? Ha szakítunk vége lesz a szoros barátságunknak?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akibe másfél évig szerelmes voltam,(ez kb 3 éve volt) de én nm kellettem neki(többször sírtam miatta mert meg is bántott ezzel :S)..aztán beleszerettem egy barátjába,és ahogy az lenni szokott hirtelen elkezdtem érdekelni..szerelmes lett belém,és sírt is miattam..én megmondam neki hogy nem akarok tőle semmit már,csak barátságot..Most az egyik legjobb haverom,de szerintem még mindig többet akar ennél..a nyáron nagyon megváltozott,jobban bejön,de nem vagyok belé még mindig szerelmes..szerintetek érdemes lenne megpróbálnunk ? ha elkezdünk járni,még lehetek közbe szerelmes vagy az már kizárt?(a rossz emlékek miatt) (jha és még,olyan vagyok,hogy nem tudok olyannal járni sokáig akibe nm vagyok szerelmes..álltalában az ilyen kapcsolataimnak egy hét alatt vége lett) Szerintetek Jöjjek össze vele? Ha szakítunk nem vesztem el a legjobb barátom ?
2010. szept. 2. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, de a rizsát nem olvastam el, de a kérdésedre a válasz az NEM, nem lehet szoros barátságból járás utáni szoros barátság. Vagy 800ból 1esetben. Te nem az az egy vagy.
2010. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!