Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már többször olvastam, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször olvastam, hogy egy "baleset" után sokszor letusolnak a lányok, és azt hiszik, hogy akkor kijön a sperma a hüvelyükből. Mégis honnan vették ezt?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem kitalálta egy, aztán a többi buta meg elhiszi neki! Ne az ilyeneknek még nem kellene szexelni!
2008. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg azt gondolják, ha eltűntetik a szabad szemmel látható dolgokat, minden rendben.
2008. aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos így lehetett!Csak félő,hogy egy ilyen baromság miatt nem védekeznek a lányok (akiknek mellesleg még nem is kéne szexelniük),és teherbe esnek,mert azt hiszik,hogy ez jó módszer.HÁT NEM VÉD A TUSOLÁS A NEM KÍVÁNT TERHESSÉG ELLEN!!!!Remélem az is olvassa ezt aki eddig azt hitte,hogy ez egy jó,és olcsó fogamzásgátló módszer!
2008. aug. 6. 09:28
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Gyanítom, páran az intim zuhanyra gondoltak tusolás címen. De igazad van, kedves kérdező, még az intim zuhany (hüvelyöblítés) sem akadályozza meg a teherbe esést. Akik így "védekeznek", gyakorlatilag fogalmuk sincs az alapvető biológiáról, ami pedig általános iskolában már tananyag. Ahogy mondani szokás: a világ össz-IQ-ja állandó, csak a népesség nő folyamatosan...
2008. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem véd, én így lettem terhes! Mondjuk én tudtam, hogy nem véd, csak a fiam apja volt olyan hülye, és úgy gondolta, majd belém engedi, és elküld zuhanyozni forró vízzel, és akkor majd nem leszek terhes. Meg is csináltam, csak hogy ne pattogjon, de tudtam, hogy ezen semmi nem múlik. Csak azért voltam nyugiban, mert egyrészt én nem bántam volna, hogy baba lesz, másrészt mert úgy számoltam, hogy még nincs peteérésem. Aztán tessék, 9 hónapos nagyfiam van. Persze az apja már sehol, pedig amikor kiderült, hogy baba lesz, ő is örült neki. Na, tök mindegy, én lánytól még nem is hallottam ilyen hülyeséget, ilyen baromságot csak férfiak tudnak kitalálni.
2008. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én is így lettem terhes, mondjuk intimzuhannyal. 2évig szexeltünk úgy, hogy csak néha védekeztünk és nem lettem terhes. Aztán egyszer belém ment, én meg utálom, ha folyik belőlem. Gondoltam (pont aznap vettem) ha azt használom jobban ki tudom tisztítani magamnak, mint sima zuhanyzással. És tessék. 3hét múlva ott volt a kezemben a pozitív teszt.
2008. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azert hiszik ezt, mert ugye ha a sperma vizzel erintkezik akkor onnantol kezdve nem lehet a dologbol gyerek, dehat ez igy nem mukodik, hogy egy intimzuhany eleg vedekezesnek..:)
2008. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te ezt tudod akkor miéért kérdezed??
2008. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó válaszadónak:

Tisztában van, hogy a zuhany "az ellen nem véd". :-)Azt kérdezi, hogy a lányok honnan vették ezt a marhaságot.

2008. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Úgy értettem a tisztítást, hogy ne folyjon belőlem a sperma. Ha lezuhanyzok utána is jön, ezért csináltam intimzuhannyal, nem azért hogy ne legyek terhes!
2008. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!